Туристичне страхування

Партнер – ПрАТ «Європейське туристичне страхування»

Клієнти ПриватБанку давно знайомі з туристичним страхуванням та мають доступ до спеціально розроблених страхових продуктів, які захищають під час подорожей.

НАВІЩО ВАМ ЦЕ?

Якщо ви оформите туристичне страхування для тих, хто подорожує, то отримаєте організацію медичної допомоги та відшкодування медичних витрат в усьому світі або в Україні.

Туристичний поліс відповідає всім вимогам візових центрів і гарантує страховий захист українським громадянам, які працюють або навчаються за кордоном.

В усі програми включено відшкодування медичних витрат на діагностування, амбулаторне та стаціонарне лікування застрахованої особи в разі її захворювання на COVID-19.

У разі настання страхового випадку досить звернутися за телефоном та дотримуватися інструкцій оператора.

Переваги оформлення туристичного страхування в ПриватБанку

Переваги оформлення туристичного страхування в ПриватБанку
  • Найкраще співвідношення ціни та якості. Наприклад, поліс для подорожі Європою буде коштувати від 0,60 EUR на добу, а для поїздки Україною – від 6 грн на добу.
  • Термін дії для річних програм має необмежену кількість поїздок у період дії, кожна поїздка – від 30 до 180 днів (в інших компаніях перебування за кордоном 30, 60, 90, 180 днів накопичувальне за весь період дії).
  • Застрахуватися можуть особи віком від народження до 90 років (в інших компаніях – від 1–3 років до 70).
  • Організацію медичної допомоги клієнтам із нашим туристичним полісом по всьому світі здійснює найкраща компанія з медичного асистансу Euro-Center Holding SE та її підрозділи. Консультація надається українською або англійською мовами. Цілодобово працює спеціально виділена телефонна лінія для клієнтів банку: +420 221 860 656.

Для тих, хто подорожує за кордон

Що таке договір (поліс) «Туристичне страхування» для тих, хто виїжджає за кордон, і навіщо він потрібен?

Туристичне страхування – захист під час перебування за кордоном. У разі необхідності договір (поліс) «Туристичне страхування» забезпечує отримання медичної допомоги на місці, організацію та оплату медичного обслуговування.

Наявність поліса – обов’язкова умова для виїзду за межі України (ст. 16 Закону України «Про туризм»), а також для отримання візи в різні країни світу.

Навіщо потрібен договір (поліс) «Туристичне страхування»?

Згідно з українським законодавством наявність поліса туристичного страхування і страховки від нещасного випадку обов’язкова для виїзду за кордон.

Поліс «Туристичне страхування» – це не тільки вимога посольств, яку необхідно виконати. Головним завданням поліса є компенсація медичних витрат під час перебування за кордоном, що можуть виникнути внаслідок раптового захворювання або нещасного випадку. Медична допомога за кордоном може коштувати десятків тисяч євро.

Якщо у вас є страховка, ви гарантовано отримаєте безкоштовну медичну допомогу в поїздці в межах вибраної страхової програми. Консультації лікарів, медикаменти та навіть перебування в палаті медичної установи оплачує страхова компанія на рахунок клініки (клієнт нічого не витрачає!).

Які переваги оформлення туристичної страховки в ПриватБанку?

Основні переваги оформлення туристичної страховки в ПриватБанку

  • Для клієнтів ПриватБанку створено спеціальні пропозиції річних та короткострокових програм з унікальним наповненням та відносно невисокою вартістю, які можна оформити у відділеннях ПриватБанку, Приват24 або на сайті privatbank.ua.
  • За річними програмами кількість поїздок необмежена, кожна поїздка – 30, 60, 90 або 180 днів.
  • Поліси страхових компаній партнерів приймають в усіх посольствах, зокрема й Шенгенської зони.
  • У разі необхідності поліс можна оформити, перебуваючи за кордоном.
  • Застрахованими можуть бути особи віком від народження до 90 років.

Хто з клієнтів може оформити договір (поліс) «Туристичне страхування»?

Оформити договір страхування (поліс) може будь-який клієнт ПриватБанку віком від 18 до 90 років. Клієнт може застрахувати чоловіка/дружину, дітей, батьків, родичів або друзів віком від 0 до 90 років, заплативши зі своєї картки.

Увага! Застрахована особа – фізична особа у віці від народження до 90 років (станом на дату початку періоду страхування), крім громадян Російської Федерації, Білорусі, Сирії, Ірану, Північної Кореї та М’янми, за винятком тих, які мають законні підстави на проживання в Україні.

Які ризики покриває договір (поліс) «Туристичне страхування»?

Із полісом (залежно від вибраної програми) ви отримаєте страхування:

  • медичних витрат на транспортування до лікувального закладу, амбулаторне лікування або госпіталізацію, хірургічне лікування, зокрема й екстрену стоматологічну допомогу, медичне транспортування додому, телефонні переговори тощо;
  • нещасних випадків;
  • скасування та переривання поїздки;
  • багажу;
  • затримки рейсу;
  • особистої цивільної відповідальності за кордоном.

Детальніше про умови, програми та ліміти відповідальності відповідно до продукту партнера:

ПрАТ «Європейське туристичне страхування»

Яка вартість договору (поліса) «Туристичне страхування»?

Вартість розраховується під час оформлення договору страхування відповідно до конкретного запиту щодо території дії поліса, віку особи та вибраних параметрів покриття ризиків і лімітів за ними.

Увага! Вартість поліса в гривні може змінюватися залежно від курсу євро, встановленого НБУ на дату укладення.

Чому вартість договору (поліса) «Туристичне страхування» може змінюватися залежно від курсу євро, встановленого НБУ?

Вартість поліса може змінюватися залежно від курсу євро, встановленого НБУ, з таких причин:

  • ліміт відповідальності за медичними витратами, зазначений у полісі, згідно з вимогами більшості посольств становить від 30 000 євро;
  • поліс «Туристичне страхування» діє за кордоном, тому в разі настання страхової події страхова компанія оплачує рахунки в іноземній валюті за курсом НБУ на момент здійснення страхової виплати.

На території яких країн діє поліс?

Поліс діє по всьому світі. Детальна інформація є в договорі страхування (полісі) в графі «Територія дії».

«Європа» (ЕUROPE): усі країни географічної Європи, вкл. Шенген, а також: Алжир, Єгипет, Ізраїль, Марокко, Туніс, Туреччина.

«Цілий світ» (WORLD): усі країни світу.

Увага! Поліс не діє в Україні, країні постійного проживання, а також країнах, де ведуться бойові дії. Не поширюється на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей; Автономну Республіку Крим; місцевості, де офіційно оголошено надзвичайний стан або загрозу стихійного лиха; країни, які перебувають під наглядом або санкцією ООН, а також на території Російської Федерації; республіки Білорусь; Ірану; Північної Кореї; М’янми; Сирії.

Які обмеження на кількість поїздок за цим полісом протягом року?

Для річних програм кількість поїздок не обмежується (якщо строк перебування за кордоном у кожній поїздці не перевищує 30, 60, 90, 180 днів). Тому не потрібно купувати медичну страховку для кожної окремої поїздки.

Для короткострокових за кожною окремою поїздкою безперервний строк дії зазначено в полісі у відповідній графі.

Увага! Розрахування діб здійснюється від дати фактичного перетину державного кордону України!

Який розмір франшизи в полісі «Туристичне страхування»?

Франшиза – це частина суми відшкодування, що не виплачується клієнту в разі настання страхової події.

У всіх програмах туристичного страхування франшиза – 0 гривень. Це означає, що в разі настання страхового випадку страхова компанія оплатить медичні витрати на лікування застрахованої особи в повному обсязі. Або клієнт отримає 100% страхового відшкодування, якщо медичні послуги він оплатив за свій рахунок.

Які обмеження під час укладення поліса, якщо застрахована особа вже перебуває за кордоном?

Якщо на момент страхування застрахована особа вже перетнула державний кордон України, захист починає діяти через перших 48 годин після дати укладання договору.

Які документи необхідні для оформлення поліса?

Для оформлення поліса «Туристичне страхування» необхідно тільки зазначити серію, номер паспорта, ім’я та прізвище відповідно до закордонного паспорта. У клієнта, який оформляє поліс, має бути картка ПриватБанку для здійснення платежу (за відсутності картки поліс можна оплатити у відділенні банку в співробітника).

Де отримати договір (поліс) «Туристичне страхування» після укладення?

Договір доступний у Приват24 (меню «Мої страховки»). Також банк може надіслати його на вашу електронну пошту.

Партнер банку: ПрАТ «Європейське туристичне страхування»

Що необхідно робити в разі настання страхової події?

У разі настання страхової події, що вимагає медичної допомоги, передбаченої умовами договору (поліса) туристичного страхування, або іншої допомоги, необхідно терміново зв’язатися з асистуючою компанією, яку зазначено в договорі (полісі).

Асистанс СК «ЄТС» Euro-Center Holding SE:

  • тел.: +420 221 860 656;
  • e-mail: help@euro-center.com.

Страхова компанія «ЄТС»:

  • тел.: +38 (044) 299 78 87;
  • e-mail: info@erv.ua.

Сервіс «Страхове відшкодування онлайн»