Інтернет Бонус Плюс

Найкращий спосіб підвищити online-продажі!

Будемо раді Вашим питанням

?
* Обов'язкові поля

Інтернет Бонус Плюс

Це програма для інтернет-магазинів. Кожного разу, здійснюючи покупку в Вашому магазині за картками Приватбанку, клієнт отримує бонус.

Бонус – це процент від суми купівлі, який надходить на бонусний рахунок клієнта та може бути витрачений на наступні купівлі у Вашому магазині та в магазинах інших учасників програми «Бонус Плюс».

Что это за проект
Как это работает

4 причини підключити свій інтернет-магазин до програми Інтернет Бонус Плюс

  1. Ви потрапляєте до «закритого клубу» – 20 000 000 українців можуть витратити свої бонусні кошти тільки в інтернет-магазинах учасників програми.
  2. На рахунках «Бонус Плюс» знаходиться понад 450 000 000 грн. Ставши учасником програми, Ви відкриваєте клієнтам можливість витратити ці гроші у Вас.
  3. Інтернет Бонус Плюс сприяє росту середнього чека. Використовуючи бонуси, клієнти також охоче витрачають власні та кредитні кошти.
  4. Клієнти повертаються знову і знову, оскільки витратити бонуси вони можуть тільки в мережі програми Бонус Плюс. Частота купівель росте

Чому бонус краще, ніж знижка

Знижка Бонус
Знижка може асоціюватися із завищеною ціною або неякісним товаром. Бонус не зменшує вартість товару – він просто стає приємним доповненням.
Маленька знижка виглядає непривабливо. Навіть невеликий бонус завжди до речі.
Для підприємства знижка – це недоотриманий прибуток. Бонус – це інвестиція в майбутню купівлю.

Програма Інтернет Бонус Плюс допоможе Вам ефективно надавати бонуси своїм покупцям!