Усі питання щодо цієї послуги

Протягом якого строку необхідно реєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних в разі отримання передоплати гарантованим платежем?

Згідно з п. 201.10 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755 зі змінами та доповненнями, «при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку – продавець товарів/послуг зобов'язаний надати покупцю податкову накладну та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних» із додержанням вимог, що передбачені п. 11, підрозділу 2, розділу ХХ Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755 зі змінами та доповненнями. Податкова накладна виписується в дату виникнення податкових зобов’язань.