Кредитні канікули ПриватБанку для військових
і мобілізованих воїнів АТО

Повертайтеся з перемогою та живими!

ПриватБанк припинив нарахування процентів за кредитами та штрафів за несвоєчасне погашення кредитів усім українським військовим і нашим клієнтам, яких мобілізовано до лав ЗСУ, Національної гвардії.

Для військових кредитні канікули діють з 18 березня 2014 року, для мобілізованих – з дати мобілізації. Кредитні канікули діють за всіма видами кредитів банку до закінчення мобілізації клієнта або офіційної дати завершення АТО (для контрактників).

Українським воїнам ПриватБанк не нараховує процентів за кредитами та списує штрафи автоматично.

Співробітники поліції під час несення служби в поліції не належать до військовослужбовців, поліція не є правоохоронним органом спеціального призначення, а тому дія Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» на співробітників поліції не поширюється. Відповідно до статті 1 Закону України «Про Національну поліцію» Національна поліція України (далі – поліція) – це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки та порядку.

Якщо з якихось причин Ваші дані не потрапили в ці списки, Ви або Ваші родичі, знайомі можуть занести в будь-яке відділення ПриватБанку документ, що підтверджує факт проходження Вами військової служби (копію військового квитка з датою мобілізації, довідку з військової частини, лист командира частини).

Жителям населених пунктів, що знаходяться в зоні АТО, ПриватБанк в повному обсязі списує штрафи за несвоєчасне погашення кредитів до моменту звільнення міста від бойовиків і відновлення штатної роботи банківської інфраструктури. Щоб списати нараховані банком пеню та штрафи, зателефонуйте на безкоштовний номер 3700. Повідомлення про списання штрафів надійде в SMS на Ваш номер мобільного телефону.

Поширені запитання

ПриватБанк не нараховує воїнам процентів за користування кредитами та всі види штрафів з 18 березня 2014 р. або з дати мобілізації. Кредитними канікулами можуть скористатися всі позичальники, які мають статус військовослужбовця. Професійним військовим і контрактникам проценти за кредитами не нараховуються з 18 березня 2014 року. Для клієнтів, яких мобілізовано в ряди української армії, Національної гвардії або батальйонів регіонального захисту, кредитні канікули діють на період мобілізації та проходження військової служби. ПриватБанк зупиняє нарахування процентів і штрафів для військовослужбовців автоматично. Ми оперативно отримуємо інформацію від військових і МВС про контрактників і мобілізованих громадян.

Якщо з якихось причин Ваші дані не потрапили в ці списки, Ви або Ваші родичі, знайомі можуть занести в будь-яке відділення ПриватБанку документ, що підтверджує факт військової служби (копію військового квитка з датою мобілізації, довідку з військової частини, лист командира частини).

Якщо не вдається під час проходження військової служби надати банку необхідні документи, Ви зможете скористатися правом на кредитні канікули після закінчення служби (демобілізації). Для цього потрібно буде підійти в будь-яке відділення ПриватБанку.
Ні, ПриватБанк спише всі штрафи, які нараховано за несвоєчасне внесення платежів за кредитом, для жителів населених пунктів, що потрапили в зону АТО. Для списання штрафів, будь ласка, зверніться в банк будь-яким зручним способом: у відділенні, зателефонувавши на номер 3700, через цю сторінку сайта. Кредитні канікули банку для військових і захисників України діють за всіма видами споживчих кредитів, кредитних лімітів на картки, а також кредитів приватним особам – підприємцям.