Приват-вклад

Зручний, безпечний онлайн-гаманець ще й із нарахуванням процентів на залишок коштів.

Яка вам користь від цього вкладу

Якщо грошей на картці більше, ніж ви плануєте витратити найближчого тижня, є сенс подбати про їх додатковий захист від шахраїв, а ще й трохи заробити.
Цей вклад – надійний гаманець. Ви може покласти гроші на рахунок та зберігати їх там рівно до того часу, поки вони вам не знадобляться. Це може бути будь-який час, навіть три дні.
 

Зберігання грошей на окремому депозитному рахунку допомагає вам захистити себе від емоційних купівель із картки та одночасно мати певний додатковий щомісячний дохід на фактичний щоденний залишок на вкладі.
 

Якщо вам знадобляться гроші, ви в будь-який час через Приват24 легко повернете потрібну суму на Картку для виплат в онлайн-режимі. Все керування вкладом можна здійснювати в мобільному додатку Приват24 будь-де, де є Інтернет.

 

Умови вкладу

 • Гнучкий строк. Договірний строк вкладу – 12 місяців, але ви самі вибираєте, скільки часу зберігати кошти на вкладі. Це можуть бути два дні, місяць, а може, й рік.
   

 • Поповнення вкладу: можливе в будь-який час, до того ж без обмежень за сумою.
   

 • Виплата процентів: зарахування % щомісяця на власну Картку для виплат.
   

 • Зняття коштів. За потреби можна зняти всю або частину суми вкладу без закриття рахунку та без втрати процентів.
   

 • Онлайн-режим. Усі операції між карткою та «Приват-вкладом» здійснюються онлайн. До того ж повне керування коштами через Приват24.

 

Поповнення

Вклад можна поповнювати готівкою чи з власної картки протягом усього строку. Поповнення доступні не тільки у відділенні банку, а й онлайн – у Приват24, у додатку «Мої вклади» або в терміналах самообслуговування.
 

Рахунок можна поповнювати без обмежень за сумою.

 

Як це зробити. Заходимо в розділ «Заощадження». Вибираємо потрібний вклад і тиснемо на його картку. У новому вікні внизу екрана є зелена кнопка «+ Поповнити».

 

Проценти

Проценти нараховуються з урахуванням щоденного залишку коштів на вкладі та щомісяця безкоштовно зараховуються на Картку для виплат. Капіталізація процентів за вкладом не передбачена.

 

Картку для виплат (якщо у вас декілька карток цього виду), на яку будуть виплачуватися проценти, ви самостійно вибираєте під час оформлення вкладу, але це рішення можна переглянути в будь-який час. Для подальших виплат % можна змінити картку для зарахування на іншу. Кількість таких змін необмежена.

 

Як це зробити. У Приват24 вибираємо депозит (меню «Виплата процентів»), тиснемо на олівець для редагування, вибираємо потрібну Картку для виплат та підтверджуємо вибір.
 

Згідно з Податковим кодексом України зі всіх вкладів фізичних осіб утримується податок 19,5% від суми нарахованих процентів за вкладом (18% податку на доходи фізичних осіб + військовий збір 1,5%).

 

Як зняти гроші, коли вам потрібно

Зняти потрібну суму коштів можна в будь-який час, і до того ж ця операція доступна без закриття вкладу та без втрати нарахованих процентів. Жодних попередніх погоджень із банком ця операція не потребує.
 

Зняти гроші з вкладу можна на власну картку через Приват24 або готівкою в касі банку. Проценти на залишок коштів будуть нараховуватися й надалі.
 

Як це зробити. У Приват24 вибираємо зі списку потрібний вклад, натискаємо на нього, а далі в переліку доступних функцій внизу екрана вибираємо «Виплатити». Після активації цієї функції вводимо суму та вибираємо Картку для виплат для зарахування коштів, підтверджуємо операцію. Кошти зараховуються на картку в онлайн-режимі.

 

Коли можна закрити вклад

Строк вкладу за договором становить 12 місяців, але закрити вклад ви можете в будь-який час. У разі закриття саме цього вкладу за строком чи достроково – проценти нараховуються за повною ставкою за фактичний строк зберігання коштів на рахунку.
 

Зверніть увагу, що повне закриття вкладу можливе лише в операційний час банку. Операційний час для опрацювання інтернет-заявок на закриття вкладу – з 08:30 до 19:00. Взагалі подати заявку на закриття вкладу можна цілодобово, але банк опрацює її тільки в операційний час.
 

Як це зробити. У Приват24 вибираємо потрібний «Приват-вклад», натискаємо на нього, а далі в переліку доступних функцій внизу екрана вибираємо меню «Закрити вклад». Діємо за сценарієм на екрані. Кошти будуть зараховані на Картку для виплат.

 

Вклад закінчується. Що далі

Якщо ви не плануєте повністю закривати цей вклад, то можна не хвилюватися. Після закінчення строку вкладу він продовжується на новий строк автоматично. До відділення для цього ходити не потрібно, а також нічого не треба налаштовувати в Приват24. Водночас візьміть до уваги, що після продовження може змінитися % ставка за вкладом відповідно до актуальної % ставки для таких самих нових договорів.
 

Після продовження вкладу на новий строк ви отримаєте повідомлення від банку про процентну ставку, яка буде діяти протягом наступного строку. Якщо вам не сподобаються такі умови продовження, то ви можете в будь-який час закрити вклад або переоформити його на інший.

 

Як отримати документи

Якщо вам потрібен документ за вкладом, можна самостійно надіслати його на свій e-mail. Рекомендуємо вам використовувати лише перевірену e-mail-адресу.
 

Як це зробити. У Приват24, меню «Заощадження» → «Мої вклади» вибираємо депозит – операція «Документ за вкладом».

 

Як оформити онлайн

У ПриватБанку ви можете через Приват24 оформити вклад не тільки зі своєї картки, а й сформувати заявку на відкриття вкладу готівкою і потім внести кошти на рахунок через термінал самообслуговування або в касі відділення. Це значно заощадить ваш час.
 

Крок 1. У додатку Приват24 виберіть меню «Заощадження» та натисніть кнопку «+ Відкрити вклад». Після цього у верхньому меню виберіть валюту: гривня, долар США чи євро.
Крок 2. Знайдіть потрібний вклад та строк, натисніть поряд на стрілку.
Крок 3. Заповніть умови вкладу. В полі «Як ви будете вносити гроші?» виберіть один із варіантів:

 • картку, з якої плануєте відкривати вклад;

 • готівку (після формування заявки на відкриття вклад готівкою – ви можете внести кошти на рахунок протягом 30 календарних днів через касу чи термінал самообслуговування).
   

Крок 4. Обов’язково перевірте вибрані умови, підпишіть заяву про оформлення вкладу та підтвердьте операцію.
 

Як внести готівку на вклад
У касі

Просто повідомте касиру код, який сформувала програма під час відкриття вкладу (його буде відображено на екрані). Якщо ви плануєте вносити гроші не в день формування заявки, то перед зверненням до банку обов’язково перегляньте актуальний код у Приват24.

 

У терміналі самообслуговування

Крок 1. Зареєструйтеся в терміналі самообслуговування (вставте картку та введіть її ПІН-код або через додаток Приват24 зчитайте QR-код на екрані термінала).
Крок 2. Зайдіть у розділ «Кошик платежів».
Крок 3. У переліку виберіть необхідну операцію та відзначте її прапорцем.
Крок 4. Внесіть кошти та натисніть кнопку «Оплатити». Готово.