Вклад «Слава Героям»

Спеціальний вклад для героїчних Захисників і Захисниць України. Керуйте онлайн через Приват24. Вільно вкладайте та користуйтеся коштами.

Яка вам користь від цього вкладу

По-перше, це захист ваших грошей. Активізувалися карткові шахраї, зокрема й з країни-агресора. Тому тримати на картках значні суми небажано. Перекладаючи гроші з картки на вклад, ви додатково захищаєте їх від шахраїв. А коли вам знову знадобляться гроші, ви в будь-який час через Приват24 легко повернете потрібну суму на Картку для виплат в онлайн-режимі. Все керування вкладом можна здійснювати в мобільному додатку Приват24 будь-де, де є Інтернет.
 

По-друге, це допомога вашій сім’ї. Є можливість видати довіреність на вклад, щоб сім’я користувалася коштами. Оформлення довіреності безкоштовне у відділенні банку.
 

По-третє, це додатковий дохід, який ще нікому не був зайвий. Щомісячний дохід на фактичний щоденний залишок коштів на вкладі.

 

Особливості вкладу

  • Оформити вклад можуть військовослужбовці, які отримують від держави цільові виплати за Зарплатним проєктом у ПриватБанку.

  • Оформлення вкладу стає доступним після отримання військовослужбовцем першої цільової виплати.

  • Клієнт може одночасно мати тільки один чинний вклад «Слава Героям».

  • Відкрити та поповнювати вклад можна з будь-якої власної Картки для виплат ПриватБанку в гривні.

  • Клієнт може відкрити та поповнювати свій вклад не більше від максимальної суми вкладу. Максимальна сума вкладу з урахуванням поповнень становить 500 тисяч гривень.

 

Умови вкладу

  • Поповнення вкладу: можливе в будь-який час, але загальна сума на рахунку не повинна перевищувати 500 тисяч гривень.

  • Виплата процентів: зарахування % щомісяця на власну Картку для виплат.

  • Зняття коштів. Договірний строк вкладу – 12 місяців, але ви самі вибираєте, скільки часу зберігати кошти на вкладі. Це можуть бути два дні, місяць, а може, й рік. За потреби можна зняти всю або частину суми вкладу без закриття рахунку та без втрати процентів.

 

Поповнення

Вклад можна поповнювати з власної Картки для виплат протягом усього строку. Поповнення доступне як онлайн через Приват24, так і в будь-якому відділенні банку. Рахунок можна поповнювати без обмежень за сумою, проте в межах встановленої максимальної суми вкладу – 500 тисяч гривень.
 

Як це зробити. Заходимо в розділ «Заощадження». Вибираємо вклад «Слава Героям» і тиснемо на його картку. У новому вікні внизу екрана зелена кнопка «+ Поповнити».

 

Проценти

Проценти нараховуються з урахуванням щоденного залишку коштів на вкладі та щомісяця безкоштовно зараховуються на Картку для виплат. Капіталізація процентів за вкладом «Слава Героям» не передбачена.
 

Картку для виплати (якщо у вас декілька карток цього виду), на яку будуть виплачуватися проценти, ви самостійно вибираєте під час оформлення вкладу, але це рішення можна переглянути в будь-який час. Для подальших виплат % можна змінити картку для зарахування на іншу. Кількість таких змін необмежена.
 

Як це зробити. У Приват24 вибираємо депозит (меню «Виплата процентів»), тиснемо на олівець для редагування, вибираємо потрібну Картку для виплат та підтверджуємо вибір.
 

Згідно з Податковим кодексом України зі всіх вкладів фізичних осіб утримується податок 19,5% від суми нарахованих процентів за вкладом (18% податку на доходи фізичних осіб + військовий збір 1,5%).

 

Як зняти гроші, коли вам потрібно

Зняти потрібну суму коштів можна в будь-який час, і до того ж ця операція доступна без закриття вкладу та без втрати нарахованих процентів. Жодних попередніх погоджень із банком ця операція не потребує.
 

Зняти гроші з вкладу можна на власну картку через Приват24 або готівкою в касі банку. Проценти на залишок коштів будуть нараховуватися й надалі.
 

Як це зробити. У Приват24 вибираємо зі списку вклад «Слава Героям», натискаємо на нього, а далі в переліку доступних функцій внизу екрана вибираємо «Виплатити». Після активації цієї функції вводимо суму та вибираємо Картку для виплат для зарахування коштів, підтверджуємо операцію. Кошти зараховуються на картку в онлайн-режимі.

 

Коли можна закрити вклад

Строк вкладу за договором становить 12 місяців, але закрити вклад ви можете в будь-який час. У разі закриття саме цього вкладу за строком чи достроково – проценти нараховуються за повною ставкою за фактичний строк зберігання коштів на рахунку.
 

Зверніть увагу, що повне закриття вкладу можливе лише в операційний час банку. Операційний час для опрацювання інтернет-заявок на закриття вкладу – з 08:30 до 19:00. Взагалі подати заявку на закриття вкладу можна цілодобово, але банк відпрацює її тільки в операційний час.
 

Як це зробити. У Приват24 вибираємо вклад «Слава Героям», натискаємо на нього, а далі в переліку доступних функцій внизу екрана вибираємо меню «Закрити вклад». Діємо за сценарієм на екрані. Кошти будуть зараховані на Картку для виплат.

 

Вклад закінчується. Що далі

Якщо ви не плануєте повністю закривати цей вклад, то можна не хвилюватися. Після закінчення строку вкладу він продовжується на новий строк автоматично. До відділення для цього ходити не потрібно, а також нічого не треба налаштовувати в Приват24. Водночас візьміть до уваги, що після продовження може змінитися % ставка за вкладом відповідно до актуальної % ставки для таких самих нових договорів.
 

Після продовження вкладу на новий строк ви отримаєте повідомлення від банку про процентну ставку, яка буде діяти протягом наступного строку. Якщо вам не сподобаються такі умови продовження, то ви можете в будь-який час закрити вклад або переоформити його на інший.

 

Як отримати документи

Якщо вам потрібен документ за вкладом, можна самостійно надіслати його на свій e-mail. Рекомендуємо вам використовувати лише перевірену e-mail-адресу.
 

Як це зробити. У Приват24 в меню «Заощадження» → «Мої вклади» вибираємо депозит – операція «Документ за вкладом».

 

Як оформити онлайн

Крок 1. У додатку Приват24 виберіть меню «Заощадження» та натисніть кнопку «+Відкрити вклад». Після цього у верхньому меню виберіть валюту – гривня.
Крок 2. Знайдіть вклад «Слава Героям», натисніть поряд на стрілку. Якщо цей вклад буде доступний вам для оформлення, додаток автоматично відкриє вікно для заповнення умов вкладу.
Крок 3. Заповніть умови вкладу. У полі «Як ви будете вносити гроші?» виберіть Картку для виплат, з якої плануєте перераховувати гроші на вклад.
Крок 4. Обов’язково перевірте вибрані умови, підпишіть заяву про оформлення вкладу та підтвердьте операцію.