Іменна картка з фото, Картка з індивідуальним дизайном

Підкресліть свою індивідуальність!



Замовити картку
Відстежити доставку

Що таке Картка з фото?

Це платіжна пластикова картка з чипом, ім’ям і фотографією, які свідчать про її належність конкретній особі. Нанесені на картку ім'я та прізвище власника відповідають імені клієнта в закордонному паспорті. Іменну картку з фото можна замовити як додаткову до картки «Універсальна» та «Універсальна Gold», Картки для виплат, Золотої карти для виплатКартки Юніора, картки VIP.

Картка з фото надає можливість безконтактної оплати покупок шляхом піднесення картки до платіжного термінала замість проведення нею через термінал (Visa payWave і MasterCard Contactless). Вам не потрібно вводити ПІН-код або підписувати чек, якщо сума Вашої покупки менша 100 грн (для картки MasterCard) або 500 грн (для картки Visa).

Що таке Картка з індивідуальним дизайном?

Це унікальна картка з найкращими сервісами до яких Ви звикли! Картка з індивідуальним дизайном буде мати усі властивості картки «Універсальна», Картки для виплат, Картки Юніора або картки VIP, дизайн якої Ви створюєте самостійно.

Переваги Картки з фото

Підвищена безпека розрахунків

Завдяки спеціальному чипу картку практично неможливо підробити.

Ваше ім’я та фото на картці

Картка персоналізована, тому з її допомогою Ви можете оплачувати покупки, не пред’являючи документів (у тому числі й за кордоном).

Технологія безконтактної оплати

Картку з фото не обов’язково передавати касирові магазину для оплати товарів – її достатньо піднести до термінала, що приймає оплату за безконтактними чипами PayPass або payWave. Завдяки цій особливості картка прослужить Вам довше, оскільки поверхня чипа на картці не пошкоджується від частого тертя.

Вартість оформлення

  • Оформлення іменної картки з фото (картка «Універсальна», Картка для виплат, Картка Юніора) – 50 грн.
  • Оформлення Картки з індивідуальним дизайном – 99 грн (додатково можна оформити подарункову упаковку, вартість – 100 грн)
  • Оформлення іменної картки класу Gold (картка «Універсальна Gold»,
  • Золота картка для виплат) – 100 грн.
  • Оформлення картки рівня VIP – за посиланням.

Для замовлення та отримання картки Вам потрібні паспорт та ІПН.