Картка для харчування від ЮніорБанку

Програма з безготівкової оплати обідів у шкільній їдальні.

Картка для харчування

Картка для харчування

Програма «Картка для харчування» допоможе дітям швидко та цікаво оплачувати свої шкільні обіди, а Вам – контролювати витрати своїх дітей та зручно передавати їм кишенькові гроші.

Переваги картки

Переваги картки

Вашій дитині буде безкоштовно видано Картку ЮНІОРА – спеціальну банківську картку для дітей від 6 до 17 років, за допомогою якої можна робити купівлі в шкільній столовій, передавати гроші у фонд класу (фонд школи, на ремонт, прибирання тощо) і знімати готівку в банкоматі з дозволу батьків.

Якщо школу, де навчаються Ваші діти, не підключено до програми «Картка для харчування» від ЮніорБанку, Ви можете підняти це питання на батьківських зборах, описавши переваги, які отримає школа.

Безкоштовну Картку ЮНІОРА для своєї дитини Ви завжди можете замовити на нашому сайті.

Вигода для батьків

Вигода для батьків

Школи, які підключено до програми «Картка для харчування», обладнано терміналами для приймання Карток ЮНІОРА – це дозволяє дітям швидко оплачувати обіди та покупки в шкільному буфеті. Ви також можете відключити можливість знімати гроші через банкомати за карткою своєї дитини, щоб бути впевненим у її правильному харчуванні, відсутності витрат на нездорову їжу, алкоголь або цигарки.

Вам стане легше контролювати, чи пообідала дитина, чи передала гроші в школу, а також точно знати, о котрій дитина прийшла до школи та о котрій вийшла з неї. На Ваш телефон будуть безкоштовно надсилатися SMS-повідомлення про кожну операцію за карткою дитини.

Школа та діти

Школа та діти

Картка ЮНІОРА – це маленький крок у доросле життя. Діти зможуть оплачувати карткою маленькі покупки в магазинах та навчитися розпоряджатися грошима. При цьому Ви завжди зможете допомогти дитині, переказавши потрібну суму на картку протягом декількох хвилин, якщо забули дати гроші вранці.

У школі для дітей можуть діяти спеціальні акції, наприклад «Обід за рахунок банку», коли одна з десяти купівель, оплачених учнем через термінал, буде оплачуватися за рахунок банку. У дітей буде менше спокуси витратити гроші на щось непотрібне. Як показує практика, школярі вчаться бути відповідальними та чесними, знаючи, що батьки бачать усі операції за карткою.

Як підключитися до програми

Як підключитися до програми

Для дітей і батьків участь у програмі безкоштовна!

Для школи, у якій встановлюється платіжний термінал, абонентська плата за його використання – усього 200 гривень на місяць. Плату може бути скасовано за умови підключення більше 100 Карток ЮНІОРА і проведення понад 1 000 платежів на місяць.

  • Комісія за приймання коштів з карток ПриватБанку – 0%.
  • Комісія за приймання коштів з карток інших банків – усього 2%.

Додатково може бути організовано контроль відвідування школи (вхід за картками).

Встановлення в школі платіжного термінала дозволить вчителям і адміністрації зручно передавати батькам повідомлення про необхідність заплатити гроші у фонд класу, інформацію про канікули, карантин та інші важливі події з життя школи. Стане легше отримувати від батьків учнів гроші – достатньо буде попросити переказати потрібну суму на картку їхньої дитини. Окрім того, стане зручніше слідкувати за відвідуванням і харчуванням дітей.

Вiдгуки клiєнтiв

Ольга Ситіна, 32 роки,
юрист


З появою в шкільній столовій термінала мені стало легше слідкувати за правильним харчуванням дітей. Тепер жодних шоколадок на перерві та цукерок замість обіду.

Людмила Дмитрівна, 40 років,
домогосподарка


Картка для дитини – це дуже зручно. По-перше, її легко можна поповнювати. По-друге, вона допомагає мені завжди знати, що робить мій син: чи прийшов до школи, чи пообідав, о котрій вийшов. Картка – це мій спокій!

Поширені питання

Що робити, якщо дитина загубить картку?

У разі втрати картки її необхідно заблокувати, зателефонувавши на номер 3700, а потім отримати нову в найближчому відділенні. Картка перевипускається безкоштовно, процедура триває декілька хвилин. Для перевипуску картки Вам необхідно звернутися до відділення разом з дитиною.

Щоб дитина не залишилася без обіду, порадьте їй звернутися до вчителя з проханням оплатити сьогодні її обід. Ви зможете в будь-який момент надіслати потрібну суму на картку вчителя.

Чи можуть батьки відмовитися від отримання картки для дитини?

У разі переходу всієї школи на безготівкову форму оплати Вашій дитині буде комфортно оплачувати обіди саме карткою. При цьому інші варіанти оплати залишаться доступними, але їх використання буде викликати ряд незручностей і нерозуміння з боку однолітків.

Враховуючи, що картка безкоштовна, радимо Вам використовувати її для передачі грошей у фонд школи (фонд класу, на прибирання, ремонт тощо) – це зручніше та безпечніше, ніж давати готівку дитині.

Чи можу я не користуватися своєю карткою, а поповнювати тільки картку дитини?

Картка Юніора видається Вашій дитині при наявності у Вас картки "Універсальна". Детальніше ознайомитися з можливостями і замовити карту «Універсальна» Ви можете за посиланням .

Чи можна поповнювати Картку ЮНІОРА з картки іншого банку?

Так, звісно! Дізнатися про способи поповнення картки та отримати інструкцію щодо здійснення грошових переказів Ви можете в банку, що випустив картку.

Чи можна поповнити картку дитини за її номером?

Звичайно! Ви можете здійснити грошовий переказ за номером картки через банкомат ПриватБанку чи в Інтернет-банку «Приват24».