“Аеросвіт” і ПриватБанк вводять реактивну систему оплати квитків за QR-кодом

Сплатити переліт на сайті найбільшого українського авіа перевізника“АероСвіт” тепер можна буде за 30 секунд, просто сфотографувавши QR-код камерою свого смартфона. Новий спосіб оплати, розроблений спільно з ПриватБанком, суттєво прискорює і спрощує процес оформлення авіаквитків: тепер не потрібно витрачати час на заповнення платіжних форм із номерами карток і особистою інформацією.

 

 

“Замість того, щоб щоразу вводити номер картки, секретний код, дані паспорта, уподобання щодо їжі та інші особисту інформацію, тепер можна просто сканувати телефоном QR-код бронювання на сайті авіакомпанії, - відзначає заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь. - За один клік клієнта, всі особисті дані необхідні для придбання авіаквитка передаються прямо із бази даних банку, влаштованої за хмарними технологіями, до авіа перевізника. Переосмислення логіки покупки дозволило скоротити час на введення даних в 10 разів. Фактично це старт нового витка еволюції e-commerce - від процесування платіжних транзакцій ми переходимо до процесування даних Клієнта”.

 

 

Можливість швидко сплатити переліт за допомогою мобільного телефону доступна для всіх рейсів “Аеросвітe” - як внутрішніх, так і міжнародних. Щоб користуватися сервісом оплати за QR-кодом, потрібно встановити на смартфон безкоштовний платіжний додаток Privat24 (для клієнтів ПриватБанку) або Liqpay, що дає можливість оплачувати квитки та інші покупки з будь-яких платіжних карток будь-якого банку світу.