Користувачі Приват24.ру зможуть входити на сайт за допомогою “магічного” QR-коду

Користувачі російського електронного банку Приват24 (ПриватБанк) тепер зможуть заходити в систему не тільки за своїми логінами і паролями, але і за допомогою QR-кодів. Тепер, щоб швидко ввійти до Приват24.ру, можна просто піднести до екрана комп'ютера свій смартфон і зчитати QR-код. Вже за секунду акаунт клієнта в Приват24 завантажиться сам (відео).

 

«В такому способі логінитися на Приват24 є якась магія, саме так сказав один із клієнтів, що перші спробували зайти в Приват24 через QR, - говорить заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь. - Звичайно ж магії в нашій безконтактній технології за допомогою QR-кодів немає, але такий спосіб входу до Приват24 набагато зручніший і безпечніший, ніж введення логінів і паролів».

 

За допомогою QR-коду процедура входу до Приват24 стала на порядок швидшою. При цьому, система використовує принцип зв'язування акаунта клієнта з мобільним телефоном, завдяки якому Приват24 вважається одним із найбільш безпечних Інтернет-Банків у світі. На даний момент функція входу до Приват24 через QR доступна в додатку Privat24 для Andoid та iPhone.

 

Приват24 – найбільш популярний інтернет-банк в Україні й один з найбільших у Східній Європі, сьогодні доступний фізичним особам і корпоративним клієнтам України, Росії, Латвії, Грузії та ряду країн ЄС. Загальна кількість клієнтів Приват24 становить 3,7 мільйона, щодня в системі здійснюється понад 175 тисяч операцій.