Впливовий журнал Великобританії The Banker найкращим банком України у 2010 році визнав ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК». Премія The Banker «Банк року» вручається в кожній країні світу банку, що показав себе успішною та ефективно працюючою фінансовою установою, яка надає високоякісні послуги приватним особами і підприємствам, а також забезпечує високі показники прибутковості своїм акціонерам.

У своїй публікації The Banker зазначає, що ПриватБанк, незважаючи на кризу 2009 року, зберіг життєво важливий баланс: залишаючись українським банком, без залучення іноземних інвесторів зберіг свої масштаби та джерела фінансування.

«Для нас завдання № 1 – запропонувати кожному клієнту послуги, створені на основі найкращих міжнародних практик банківського обслуговування. Саме тому визнання нашого лідерства в Україні таким авторитетним виданням, як The Banker – помітна подія, – впевнений Голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Ми ніколи не гналися за великою кількістю нагород і звань, якими можна було б прикрасити свій кабінет, але підтвердження наших успіхів світовими експертами – показник того, що ми розвиваємося для наших клієнтів у правильному напрямку».

До складу журі премії входить команда редакції The Banker, яка на підставі оцінки банківської діяльності в 149 країнах називає переможця в кожній з цих країн. Премія вручається вже дванадцятий рік.

Про The Banker: The Banker – англійський щомісячний спеціалізований журнал, присвячений міжнародним фінансам. Видавництвом володіє компанія The Financial Times Ltd. Журнал щорічно присуджує нагороди The Banker Awards, призначені для найкращих фінансових інститутів у світі. Рейтинг The Banker вважається світовим загальновизнаним індексом глобальних банківських інститутів.

Про ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»: міжнародна банківська група «ПриватБанк» обслуговує понад 20 мільйонів корпоративних і роздрібних клієнтів в Україні, Росії, Грузії, Латвії, Португалії, Італії та інших країнах світу. ПриватБанк є лідером банківського ринку України й найбільшим банком з вітчизняним капіталом, одним з найбільших у Східній Європі емітентом і еквайєром платіжних карток. Станом на 1 листопада 2010 року розмір чистих активів українського ПриватБанку становить 104,372 млрд грн. Власний капітал банку становить 11,55 млрд грн, кредитний портфель – 92,271 млрд грн. Чистий прибуток ПриватБанку за підсумками 10 місяців 2010 року становить 1,081 млрд грн. ПриватБанк також є лідером серед українських комерційних банків за кількістю клієнтів: його послугами користується понад 23% населення України. На сьогоднішній день банк обслуговує 334 тисячі корпоративних клієнтів, 314 тисяч приватних підприємців і понад 12,5 мільйонів рахунків фізичних осіб.

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua