Український ПриватБанк визнаний “Кращим банком 2013 року” в рейтингу Worlds Best Emerging Market Banks in Central & Eastern Europe”, який щорічно проводиться американським журналом Global Finance magazine.

В рейтингу цього року - кращі з погляду експертів журналу банки 22 країн Центральної та Східної Європи. Критерії для вибору переможців включали такі показники, як зростання активів, доходності, якість обслуговування клієнтів, конкурентні тарифи і впровадження інноваційних продуктів. ПриватБанк за всіма показниками був визнаний абсолютному лідером в Україні.

Як відзначив видавець Global Finance Джозеф Джіаррепуто, рейтинг кращих банків регіону журнал публікує вже 20 років. Особливість нинішнього рейтингу в тому, що при оцінці показників банку враховувалися не тільки думки фінансистів, аналітиків і банкірів, але і клієнтів банків.

Складні умови роботи глобальних фінансових ринків, вимагають від банків і їх клієнтів у кожному регіоні і окремих країнах бути готовими працювати в унікальних умовах, - відзначає Джозеф Джіаррепуто. - Тому сьогодні виграють клієнти тих банків, які використовують у своїй роботі передові технології та унікальний досвід, і це саме ті банки, які ми назвали кращими”.  

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua