До кінця року ПриватБанк планує запустити в Україні новий онлайн-сервіс продажу приватним особам облігацій внутрішньої держпозики. Як повідомили в банку, сьогодні ПриватБанк активно співпрацює з Міністерства фінансів України, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку та Національним банком України щодо запуску онлайн-сервісу з продажу ОВДП фізичним особам у Приват24.

Зараз для запуску нового сервісу ПриватБанк спільно з ДКЦПФР розробляє низку змін до нормативних актів, що спростять купівлю ОВДП для фіз. осіб, зокрема, зміни до Положення № 735 в частині спрощення процедури відкриття рахунку в цінних паперах та Положення № 1708 в частині розподілу обов’язків між підрозділами банку під час проведення операцій з цінними паперами. Крім того, спільно з НБУ ПриватБанк розробляє онлайн-інтеграцію з депозитарієм цінних паперів для простоти та зручності оформлення угод у дистанційних каналах.

З початку року в рамках експерименту з продажу облігацій держпозики через віп-відділення ПриватБанк продав своїм клієнтам – приватним особам – ОВДП на суму близько 0,5 млрд грн, забезпечивши понад 15% загального приросту портфеля – згідно з даними НБУ з початку 2018 року портфель ОВДП фіз. осіб зріс на 3,1 млрд грн.

Також найближчим часом ПриватБанк запустить нову послугу для фізичних та юридичних осіб, що дозволить отримувати в банку кредити під заставу портфеля держпаперів.

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua