ПриватБанк вперше в Україні запустив послугу оплати Apple Pay в мобільних додатках і інтернет-магазинах. Простий, зручний і найбезпечніший спосіб оплати вже доступний під час оплати квитків у мобільному додатку найпопулярнішої мережі кінотеатрів Multiplex.

«З Apple Pay ми запускаємо справжню онлайн-оплату в один клік, тепер нашим клієнтам не треба вводити номери карток, паролі мобільного банку та будь-яку іншу персональну інформацію, щоб здійснити платіж у мобільному додатку, – говорить член правління ПриватБанку Сергій Харітіч. – Метод оплати Apple Pay може бути інтегровано для використання в будь-якому мобільному додатку або інтернет-магазині, що відповідає вимогам безпеки та технічним параметрам інтеграції сервісу».

Для оплати покупок в додатку Multiplex досить вибрати спосіб оплати Apple Pay і підтвердити платіж. Безпека та конфіденційність лежать в основі Apple Pay. Коли ви додаєте кредитну або дебетову картку в Apple Pay, сам номер картки не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість цього присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується та безпечно зберігається в чипі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду.

Крім безпеки та зручності оплати, в Україні користувачі Apple Pay отримають додаткові переваги. Наприклад, у разі оплати Apple Pay квитків у кіно в додатку Multiplex клієнти ПриватБанку отримають в подарунок безкоштовний попкорн.

«Мережа кінотеатрів Multiplex завжди працює над покращенням сервісу, ми активно підтримуємо інноваційні підходи і не боїмося експериментувати. Наші гості неодноразово зверталися з проханням про впровадження Apple Pay в додаток Multiplex. І ось, завдяки співпраці з ПриватБанком, ми змогли реалізувати цей проект. Сподіваємося, що після запуску конверсія за клієнтами збільшиться, а приємний бонус у вигляді попкорну за купівлю з Apple Pay приверне клієнтів, які раніше вважали за краще купувати офлайн або на сайті», – коментує Максим Коркодим, керівник відділу цифрових комунікацій мережі кінотеатрів Multiplex.

Apple Pay дозволяє дуже просто здійснювати купівлі в додатках і на сайтах одним дотиком пальця до Touch ID або подвійним кліком на бічну кнопку та поглядом на iPhone X, тому немає необхідності вручну заповнювати довгі форми облікового запису або повторно вводити інформацію про доставку та платежі. Apple Pay дуже легко налаштувати: кредитну або дебетову картку Visa або Mastercard ПриватБанку можна підключити через додаток Privat24 або Wallet.

Під час оплати покупок у додатках або на сайтах Apple Pay працює на iPhone 6 і новіших моделях, на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і більш нових моделях. Ви також можете користуватися Apple Pay в браузері Safari на будь-якому Mac (не старше 2012 випуску) зі встановленою на комп’ютер системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 або більш нової моделі, або прямо з Apple Watch, а також дотиком пальця до Touch ID на нових MacBook Pro.

Для отримання додаткової інформації про Apple Pay відвідайте: https://www.apple.com/ru/apple-pay/

Для отримання додаткової інформації про ПриватБанк відвідайте: http://www.privatbank.ua

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua