З 7 лютого українці можуть здійснювати грошові перекази за кордон  без додаткового документального підтвердження в сумі, еквівалентній 150 тис грн на добу. Як повідомила керівник напрямку грошових переказів ПриватБанку Марія Страшко, при цьому, валютні перекази можна робити безпосередньо з гривневої картки або рахунку. Для відправлення переказу також не потрібно обов'язково відкривати банківський рахунок.

“Тепер переказ за кордон або валютну картку без наявності валюти можна надіслати з гривневої картки, не відвідуючи обмінних пунктів, в режимі 24/7, - зазначила Марія Страшко. - Максимальний обсяг переказів без відкриття рахунку та додаткових підтверджень становить до 150 тисяч гривень на добу у еквіваленті валюти, що надсилається”.

Також згідно із новими правилами валютного регулювання, для інвестицій у закордонні активи, придбання нерухомості за кордоном чи поповнення закордонного банківського рахунку українцям більше не треба оформлювати індивідуальні е-ліцензії. Для таких операцій у межах 50 тисяч євро на рік діють е-ліміти операцій.

За першу добу дії нових валютних правил у ПриватБанку було оформлено 23 е-ліміти, з яких 14 на здійснення інвестицій за кордон та 9 на розміщення коштів на закордонному банківському рахунку.

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua