Назад до списку новин

«Незалежно від того, хто переможе в президентських перегонах, банк не зупиниться у своєму прагненні домогтися справедливості», – голова Наглядової ради ПриватБанку Енгін Акчакоча

Подiлитися

Незалежно від того, хто переможе в цих президентських перегонах, ПриватБанк не зупиниться у своєму прагненні досягти справедливості. Про це заявив голова Наглядової ради банку Енгін Акчакоча у колонці видання «Дзеркало тижня». За його словами, незалежну Наглядову раду ПриватБанку було створено задля захисту інтересів акціонерів та вкладників банку. У випадку ПриватБанку і перші, і другі – це народ України. Один із головних пріоритетів Наглядової ради полягає в тому, щоб повернути майже 160 млрд грн, якими змучена війною держава докапіталізувала банк.

Сьогодні банк послідовно та наполегливо відстоює позиції в судах. «Ми не спускаємо на гальмах важливі питання і не миримося з «телефонним» правом. Саме для того, аби протистояти подібним ризикам, і було повністю перезавантажено систему корпоративного управління в ПриватБанку», – підкреслив голова Наглядової ради банку.

Стратегія реалізації цієї мети має два вектори. По-перше, слід максимізувати ринкову вартість банку та вигідно продати його надійному інвестору до 2022 року. Єдиний спосіб зміни власника банку – продаж його міжнародному інвестору з відмінною репутацією. По-друге, не менш важливо повернути гроші, виведені з банку колишніми власниками.

Більш ніж два роки банк виступає проти колишніх акціонерів в українських та міжнародних судах, вимагаючи відшкодування збитків, сума яких сягає мільярдів доларів США. Масштаби битви дійсно епічні. Нині нараховується понад 1 000 судових проваджень в Україні та світі. Це довгий та складний процес, за яким пильно стежить міжнародна спільнота та громадянське суспільство в Україні.

За словами голови Наглядової ради банку, ПриватБанк – один з найкращих прикладів успіху реформ у державному секторі в Україні. ПриватБанк не лише відновив статус найприбутковішого банку України, але й зберіг та розвинув свій інноваційний потенціал, запровадив міжнародні стандарти фінансової звітності та більш ефективну систему керування ризиками. Менеджмент та співробітники банку зробили фантастичну роботу з трансформації установи лише за два роки.

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua