29 листопада в Києві служба безпеки ПриватБанку спільно з співробітниками Департаменту кіберполіції Національної поліції України провели спецоперацію із затримання шахрая, який встановив на банкомат ПриватБанку скімінговий пристрій.

Як повідомили в ПриватБанку, інформація про встановлення скімінгової накладки на банкомат була зафіксована автоматичною системою захисту банкоматної мережі в 8 ранку неділі. Після чого банком було вжито заходів щодо для безпеки клієнтів. Співробітниками банку і поліції за скомпрометованим банкоматом було встановлено спостереження, і через кілька годин шахрай був затриманий на місці злочину в момент зняття скіммінгових пристроїв з банкомату.

Затриманим виявився 33-річний громадянин Польщі Wojtas Marcin. У кібершахрая вилучено пристрій для зчитування інформації з платіжних карт, мініатюрна відеокамера і записи відеореєстратора з інших банкоматів українських банків.

Клієнти ПриватБанку від дій скиммера не постраждали. Затриманому поляку повідомлено про підозру (стаття 190 ч. 3 ККУ) і в судовому порядку буде обрано запобіжний захід.

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua