ПриватБанк доплачуватиме 100 гривень клієнтам, які користуються для закордонних переказів коштів системою RIA. Такий кешбек отримає кожен, хто отримає чи відправить не менше трьох міжнародних переказів RIA з карткою ПриватБанку на суму від 50 доларів та оплачуватиме карткою покупки (щонайменше 5 купівлі на суму від 50 грн).

Кешбеки виплачуватимуться банком на картку клієнта з грудня 2020 року до березня 2021 за умови реєстрації на спеціальній сторінці банку. Також учасники програми отримають можливість додатково виграти один з 15 супер кешбеків по 1000 грн.

Грошові перекази RIA з будь-якої країни світу можна отримати миттєво на банківські картки, достатньо вказати номер картки при відправці переказу. Якщо відправник надав контрольний номер, переказ можна отримати на картку через Приват24, сервісний центр банку, або через будь який банкомат, термінал самообслуговування чи відділення банку.

Надіслати грошовий переказ Ria можна без відвідування відділення банку за телефоном, через Інтернет або мережу банківського самообслуговування. Окрім того, переказувати гроші до України можна через сайт Ria не виходячи з дому або через найбільшу мережу агентів RIA, що включає понад 270 тис. точок по всьому світі.

ПриватБанк запустив кешбеки за перекази RIA

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua