Ще дві українські лікарні отримали апарати штучної вентиляції легень експертного класу від Благодійного фонду ПриватБанку “Допомагати просто!”. Обладнання загальною вартістю близько 1,5 млн грн доставлено в рамках програми “Дихай! Разом проти коронавірусу”.

Луганська обласна клінічна лікарня, що розташована в м. Лисичанськ, отримала апарат ШВЛ HAMILTON-C1 NEO, аналогічний доставили в Київську обласну клінічну лікарню, що територіально знаходиться в м. Боярка.

“Ми поставляємо в медичні установи найкраще обладнання, яке здатне не тільки рятувати життя пацієнтів, а й полегшувати роботу лікарів, навантаження на яких в період епідемії надлюдське, — розказала Анна Павлова, директор Фонду. — Так, апарат даної моделі багатофункціональний, за його допомогою здійснюється як інвазивна, так і неінвазивна вентиляція, проводиться киснева терапія.

Завдяки компактному розміру апарат можна використовувати як в реанімаційних палатах, пунктах швидкої допомоги, так і при транспортуванні пацієнтів в межах медичної установи. Також важливо, що комплектація дозволяє використовувати апарат для новонарожених та недоношених дітей вагою від 500 грамів. Дане обладнання рятуватиме життя пацієнтів і після загрози коронавірусу ще багато років. Ми вдячні всім нашим меценатам за небайдужість і продовжуємо доставку апаратів ШВЛ в українські лікарні”.

Нагадаємо, що програма «Дихай! Разом проти коронавірусу» акумулює кошти банку та благодійні внески клієнтів для постачання українським лікарням обладнання, згідно з рекомендованим табелем МОЗ для боротьби з COVID-19.

Долучитися до програми можна:

Мінімальний розмір допомоги не обмежений.

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua