ПриватБанк та Visa запускають нову програму для стимулювання розвитку українського фрилансу, що дозволить користувачам платформи електронних платежів Payoneer отримувати за платежі корисні для роботи планшети Apple.

Щоб взяти участь у розіграші Apple iPad Pro 11 з клавіатурою та Apple iPad mini, треба до 30 вересня отримати платіж від Payoneer на суму від 5000 грн на картку Visa ПриватБанку або рахунок підприємця, та оплатити карткою впродовж акції не менше п’яти покупок на загальну суму 500 грн.

На сьогодні ПриватБанк обслуговує понад 50 000 користувачів сервісу Payoneer та надає фрилансерам найсучасніші технології для розрахунків з іноземними замовниками, у тому числі керування валютними зарахуваннями з-за кордону.

ПриватБанк та Payoneer запустили в Україні цілодобовий онлайн-сервіс зарахування платежів, завдяки чому фізичні особи – фрилансери та ІТ-спеціалісти можуть отримувати кошти на рахунки ПриватБанку в режимі 24/7, Зарахування коштів здійснюється банком без комісій. У разі виникнення запитань щодо акції та умов зарахування платежів від Payoneer звертайтеся на freelancer@privatbank.ua.

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua