В умовах пандемії все більше людей відкриває для себе подорожі Україною. Сервіс TU.ua запускає нові послуги, щоб мандрувати нашою державою було комфортно та вигідно. 

 

TU.ua - це програма, яка дозволяє спланувати відпочинок у будь-якому куточку України. З її допомогою можна придбати квитки на транспорт, обрати смачні ресторани, замовити тури чи екскурсії і навіть купити квитки в музеї, квест-кімнати абощо. 

У липні до переліку сервісів додали можливість бронювати житло. Для користувачів доступні не тільки готелі та хостели, але й квартири, будинки чи котеджі. Локації для ночівлі або тривалого проживання на будь-який смак можна обрати по всій території України. До того ж, до 6 вересня діє акція - подвійний кешбек за кожну ніч у готелі. Що довше ви мешкаєте в готелі чи квартирі, то більшу суму кешбеку отримуєте.  Дізнатися деталі та зареєструватися можна за посиланням


Окрім того, на сайті існує програма лояльності, яка дозволяє брати участь в акціях від партнерів. Наприклад, купони на знижку та “смачний кешбек” від закладів харчування.

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua