ПриватБанк запустив в Україні програму доступного автокредитування нових автомобілів будь-яких марок. Як повідомили в банку, отримати кредит на покупку машини можна на строк до 7 років, а своїми грошима заплатити від 20% вартості автомобіля. Відсоткова ставка за новою програмою ПриватБанку доступна більшості українців і становить від 0,01% до 8,9% річних.

"Нова програма автокредитів стартує з початком нового активного сезону на авторинку і зробить більш доступними українцям останні новинки світового автопрому, - говорить керівник роздрібного бізнесу Приватбанку Дмитро Мусієнко. - Ми зробили умови програми найдоступнішими для працюючого українця, а на відміну від діючої раніше в банку програми фінансового лізингу, клієнт програми автокредитування стає власником авто відразу після отримання кредиту".

Замовити доступний кредит на авто в Приватбанку можна за два кліка і 3 хвилини на спеціальній сторінці банку https://privatbank.ua/kredity/kredit-na-avto, в будь-якому відділенні банку або автосалоні. Керувати своїм кредитом і погашати платежі можна онлайн через Приват24.

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua