Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закупив та доправив кисневі концентратори до 36 лікарень в Україні. Допомога стала можливою за фінансової підтримки від Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто!».

Цього тижня 141 кисневий концентратор разом з комплектами витратних матеріалів доправили до 9 областей України. Це Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Житомирська, Закарпатська, Донецька, Луганська та Київська області, а також м. Київ та Вінниця.

Медичні заклади для передачі обладнання були обрані з урахуванням існуючої підтримки партнерів у регіонах та комплексу факторів, зокрема, кількості госпіталізованих через COVID-19 та забезпечення ліжко-місць киснем.

«Дякуємо партнерам за чергову можливість долучитись до програми, яка рятує життя українців в час випробування COVID-19, - розказала Анна Павлова, директор БФ ПриватБанку «Допомагати просто!». - Кожен з наших меценатів своїм посильним внеском робить вклад в подолання пандемії. Разом допомагати просто. Беремо і робимо!»

«Ми вдячні БФ ПриватБанку за їхній внесок та можливість підтримати лікарні найнеобхіднішим. Кисень допомагає людині пережити COVID у випадках, коли розвивається киснева недостатність. І ця допомога неоціненна, особливо, коли майже кожен п’ятий госпіталізований має тяжкий перебіг хвороби та потребує кисневої терапії,» - зауважила голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер.

Пані Сильвандер також нагадала про важливість продовжувати носити маски, регулярно мити руки та дотримуватись фізичної дистанції, щоб обмежити поширення COVID-19.


БФ ПриватБанку та ЮНІСЕФ продовжують доправляти кисневі концентратори українським лікарням

Контакти прес-служби

Адреса головного офiсу:
49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30.
press@privatbank.ua