Завдяки ПриватБанку подружжя київських пенсіонерів відзначить річницю весілля в Римі

ПриватБанк, як і обіцяв, вручив сертифікат на поїздку в Рим київському пенсіонеру, який став 3-мільйонним одержувачем пенсії на картку ПриватБанку. Нагородження клієнта пройшло в столичному представництві банку. Володимир Баланцев, який, згідно з даними Пенсійного фонду України та статистикою банку і став 3-мільйонним власником пенсійної картки ПриватБанку, отримав сертифікат на поїздку з дружиною в Рим на суму 30 тис. грн і пам’ятний диплом з нагоди цієї знаменної події.
 


«Я спочатку навіть не повірив, що це правда. Подумав, напевно, розіграш якийсь. Але, коли мене привітала в моєму відділенні моя менеджер Євгенія, я нарешті повірив :). Саме вона запропонувала мені відкрити пенсійну картку в Приваті. Я дуже вдячний ПриватБанку за такий подарунок!», – поділився Володимир.

«Ми раді вручити Володимиру та його дружині цей подарунок. 3 мільйони клієнтів, які обслуговуються у нас за пенсійними картками, – це знак довіри та визнання. Ми вдячні нашим клієнтам за цю довіру! Бажаємо Володимиру та Тетяні, щоб ця поїздка принесла їм безліч позитивних емоцій і вражень!», – зазначив Сергій Волков, директор київського представництва ПриватБанку.


Сьогодні кожен четвертий український пенсіонер отримує пенсію за допомогою пенсійної картки ПриватБанку. Згідно з даними Пенсійного фонду України, на 1 листопада 2015 року кількість власників пенсійних рахунків і карток ПриватБанку становить 3 000 967 осіб. Загальна кількість пенсіонерів в Україні – близько 12 млн.


Щоб відкрити пенсійну картку в ПриватБанку, потрібно просто подати заявку телефоном або на сайті банку – банк сам оформить необхідні документи в пенсійному фонді. При цьому всі клієнти, які отримують пенсію за допомогою пластикових карток ПриватБанку, можуть знімати готівку без комісій у банкоматах будь-якого українського банку – комісійні за користування послугами «чужих» банкоматів оплачує ПриватБанк.

Прес-Служба ПриватБанку

press@privatbank.ua