Бойовики ДНР та ЛНР викрали 15 інкасаторських машин ПриватБанку з метою організації провокацій

За останні два тижні в Донецькій і Луганській областях бойовиками самопроголошених ДНР та ЛНР були викрадені 15 інкасаторських автомобілів ПриватБанку. Як повідомила служба безпеки банку, броньовані автомобілі інкасаторів було викрадено як зі стоянок банку, що охороняються, так і в результаті озброєних нападів на екіпажі під час руху територією регіону.

“Сьогодні в регіоні не працює жоден фірмовий інкасаторський автомобіль банку, практично ввесь парк наших машин був викрадений бойовиками, – говорить керівник служби безпеки ПриватБанку Станіслав Крижановський. – Не виключено, що сьогодні ці автомобілі використовуються бойовиками терористичних організацій для озброєних нападів на українських військових і мирне населення в Донецькій і Луганській областях”.

Банк звертається до всіх жителів регіону з проханням повідомити про можливе місцезнаходження викрадених інкасаторських автомобілів з державними номерами АН 6380 НР, АН 8221 НI, АН 0386 ІВ, АН 6419 АР, АЕ 3400 ВТ, АЕ 9029 ВС, АЕ 9024 ВС. Ці авто можуть використовуватися озброєними людьми для організації провокацій і безпорядків у регіоні.

Передати інформацію в банк можна, зателефонувавши на номер (056) 716-35-02 або (067) 565-12-34, надіславши листа на електронну пошту dezhurka@pbank.com.ua, а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

Прес-Служба ПриватБанку

press@privatbank.ua