Покупки на Rozetka можна безкоштовно ділити на частини

Клієнти Rozetka тепер зможуть купувати товари в розстрочку, оплачуючи на сайті тільки частину покупки. Найбільший український інтернет-магазин і ПриватБанк запустили технологію онлайн-кредитування «Оплата частинами», що дає можливість миттєво оформляти розстрочку просто на сайті rozetka.ua. За умови своєчасного внесення всіх платежів користування «Оплатою частинами» для покупця безкоштовне.

«Я та багато моїх друзів часто купуємо товари в Rozetka, тому я дуже задоволений, що саме в цьому магазині можна не тільки миттєво оформити покупку, але й купувати товари в розстрочку без переплат, – говорить керівник проекту «Оплата частинами» ПриватБанку Євген Васильцов. – Для цього не потрібно жодних довідок, документів і погоджень, достатньо лише картки ПриватБанку. Оформити розстрочку можна навіть о 3-й ночі, не встаючи з дивана, а отримати покупку можна в нашому поштоматі у відділенні банку».

Щоб оформити покупку в Rozetka у розстрочку, покупцеві достатньо вибрати товар на сайті магазину, спосіб оплати – «Оплата частинами», і зазначити реквізити своєї пластикової картки. Після цього залишається підтвердити операцію за допомогою пароля, який надходить на мобільний телефон клієнта, отримати підтвердження банку про можливість видачі кредиту.

На сьогодні сервіс безпроцентного кредитування «Оплата частинами» ПриватБанку працює в більшості українських мереж із продажу техніки, мобільних телефонів, одягу, взуття тощо.

Прес-Служба ПриватБанку

press@privatbank.ua