Користувачі Яндекс.Грошей зможуть легко поповнювати рахунку з банківських карток і отримувати готівку в банкоматах ПриватБанку

Інтернет, 15 квітня 2013 року. Із сьогоднішнього дня користувачі Яндекс.Грошей можуть легко поповнювати електронний рахунок із платіжних карток, випущених ПриватБанком. А знімати гроші - в будь-якому банкоматі найбільшого українського банку.


Власникам банківських пластикових карток тепер знадобиться лише кілька хвилин, щоб переказати гроші з банківського рахунку на електронний. Для цього не обов'язково прив'язувати картку до Яндекс.Грошей або пам'ятати всі банківські реквізити. Процес поповнення дуже схожий на покупку в інтернет-магазині - потрібно ввести номер і термін дії картки, підтвердити платіж кодом з СМС і все – гроші переведені.

Поповнення рахунку в Яндекс.Грошах можливо з карток ПриватБанку, який поки що єдиним в Україні надав клієнтам можливість проведення транзакцій за протоколом безпеки 3-D Secure*. Як тільки будь-який інший український банк почне його підтримувати, можливість поповнення електронного рахунку з картки стане доступна і його клієнтам.

Знімати гроші з рахунку в Яндекс.Грошах можна в більше ніж 8 113 банкоматах ПриватБанку в Україні.  Для цього достатньо заповнити заявку на сайті Яндекс.Грошей. Після відправлення заявки на сайті, банк надішле СМС-повідомлення з кодом для зняття коштів. Гроші можна отримати у  найближчому банкоматі, скориставшись меню  “Операції без картки”. Можливість вивести Яндекс.Гроші через банкомат доступна всім ідентифікованим користувачам сервісу.

===
*3-D Secure —  це спеціальний протокол, розроблений платіжними системами Visa і MasterCard. Він допомагає зробити інтернет-платежі безпечнішими за допомогою додаткової перевірки. Для підтвердження будь-якого платежу власник картки вказує на сайті банку пароль, отриманий у СМС. Клієнти ПриватБанку можуть підключити 3-D Secure у Приват24.

Яндекс.Гроші -  найбільший сервіс електронних платежів у рунеті, що пропонує прості безпечні способи оплати товарів і послуг. До початку 2013 року в сервісі зареєстровано більше 13 млн. рахунків. Щодня в Яндекс.Грошах відкривається більше 9000 нових рахунків і проводиться більше 120 000 операцій. Оплату Яндекс.Грішми приймають більше 20000 інтернет-магазинів. Детальніше:http://company.yandex.ru/press_releases/2013/0219/index.xml

Банківська група “ПриватБанк”
обслуговує понад 22 мільйона корпоративних і роздрібних клієнтів в 12 країнах світу, серед яких – Росія, Грузія, Латвія, Італія, Португалія, Китай, Великобританія, Кіпр, Німеччина, Іспанія, Казахстан. За даними РІА.Рейтинг, в 2012 році ПриватБанк увійшов до ТОП-10 банків СНД, а в ранкінгу ТОП-1000 світових банків ПриватБанк займає 9 місце серед десятки найбільших банків Центральної та Східної Європи.  В Україні ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Сьогодні банк обслуговує 16,9 мільйонів рахунків індивідуальних клієнтів, 245 тисяч корпоративних клієнтів, 670 тисяч приватних підприємців. За даними на 1 січня 2013 року, активи банку становлять 172,4 млрд. грн., капітал 18,3 млрд. грн., чистий прибуток банку за 2012 рік – 1,533 млрд. грн. Детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті банку: privatbank.ua