Отримати готівку за зарплатними картками ПриватБанку тепер можна безкоштовно у всіх банкоматах українських банків


Власники зарплатних, пенсійних і соціальних карток ПриватБанку тепер зможуть отримувати готівку без комісії в банкоматах будь-якого українського банку. Як повідомила прес-служба банку, такий порядок обслуговування клієнтів діє з початку 2013 року. Зокрема, при обслуговуванні в банкоматній мережі інших банків власники цільових карток ПриватБанку не будуть платити комісію за зняття готівки без обмеження суми і кількості операцій.

“У ПриватБанку найбільша мережа банкоматів, і навряд чи, коли потрібна готівка, під рукою не виявиться нашого банкомата, - говорить заступник голови правління ПриватБанку Олег Гороховський. - Але якщо раптом нашого банкомата немає поруч, тепер гроші можна безкоштовно отримати в будь-якому іншому, комісію за користування “чужими” банкоматами за клієнтів буде платити ПриватБанк”.

У банку відзначають, що такий порядок обслуговування зарплатних і соціальних карток стане зручним доповненням до можливості розраховуватися картками без комісій у будь-якій торговельній точці або сервісних підприємствах. Так, за даними дослідження, проведеного банком, в 2012 році українці оплатили за допомогою банківських карток вдвічі більше покупок, ніж в 2011 році - 90,2 млрд. грн.

ПриватБанк - найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. В мережі банку сьогодні працює 3 394 філії і відділення, 8 113 банкоматів, 4 512 терміналів самообслуговування та 70 112 Pos-терміналів. Міжнародна банківська група “ПриватБанк” обслуговує понад 22 мільйона корпоративних і роздрібних клієнтів в 12 країнах світу, серед яких – Росія, Грузія, Латвія, Італія, Португалія, Китай, Великобританія, Кіпр, Німеччина, Іспанія, Казахстан.

Прес-Служба ПриватБанку

press@privatbank.ua