ПриватБанк і PEOPLEnet запросили українців передати непотрібні CDMA-телефони бійцям у зоні АТО для безкоштовного зв’язку

ПриватБанк та оператор мобільного зв’язку PEOPLEnet запросили українців приєднатися до благодійної ініціативи та передати непотрібні CDMA-телефони українським воїнам у зоні АТО.

До 1 вересня потрібно передати непотрібний CDMA-телефон в будь-яке з 3 000 відділень ПриватБанку по всій Україні. Приймаються всі телефонні трубки, навіть з непрацюючим акумулятором і без зарядного пристрою. Якщо апарати будуть здані з RUIM-карткою або з прошитим номером у самому телефоні, договори на телекомунікаційні послуги будуть попередньо розірвані.

PEOPLEnet встановлює на такі апарати безкоштовний зв’язок всередині своєї мережі та відправляє українським воїнам в зону АТО.

«Першими на заклик принести телефонні трубки відгукнулися співробітники банку, – йдеться у повідомленні прес-служби ПриватБанку. – До закінчення акції планується зібрати понад 10 тис. апаратів тільки серед співробітників банку. Ми запрошуємо всіх бажаючих, у кого є непотрібні телефони, також взяти участь в акції».

За два дні з початку акції оператор PEOPLEnet уже зібрав і передав військовим понад 2 000 телефонних апаратів з безкоштовним зв’язком.

Окрім переваги безкоштовного обслуговування, розмови всередині мережі стандарту CDMA менше піддаються зовнішньому втручанню, оскільки CDMA-зв’язок має більш високий ступінь захисту в порівнянні зі зв’язком стандарту GSM.

Куди і коли я можу здати свій телефон?
Принесіть телефон у найближче відділення ПриватБанку до 1 вересня.

Як я можу дізнатися про адресу найближчого відділення?
Адреси всіх відділень Ви можете подивитися тут або в додатку «ПриватКарта».

Я можу здати телефон не CDMA-стандарту?
Так, у такому разі ми передамо телефон через волонтерську організацію.

Чому тоді в умовах ініціативи зазначено саме CDMA-стандарт?
Вимога CDMA-стандарту пояснюється тим, що PEOPLEnet підключає на принесені Вами телефони безкоштовний зв’язок всередині своєї мережі, а телефони GSM-стандарту просто не підходять для такої цілі. Окрім переваги безкоштовного обслуговування, розмови всередині мережі стандарту CDMA менше піддаються зовнішньому втручанню, оскільки CDMA-зв’язок має більш високий ступінь захисту в порівнянні зі зв’язком стандарту GSM.

Я можу здати телефон з RUIM-карткою або з прошитим номером?
Якщо апарати будуть здані з RUIM-карткою або з прошитим номером у самому телефоні, договори на телекомунікаційні послуги будуть попередньо розірвані.

Ви приймаєте апарати, які не працюють або мають дефекти?
Приймаються всі телефонні трубки, навіть з непрацюючим акумулятором і без зарядного пристрою.

Прес-Служба ПриватБанку

press@privatbank.ua