ПриватБанк та QIWI запустили безкоштовні грошові перекази з Росії в Україну

 

З 5 серпня 2013 року користувачі QIWI Терміналів і Visa QIWI Wallet можуть переказувати гроші з Росії в Україну через систему грошових переказів PrivatMoney без комісії. Переказ можна здійснювати в російських рублях, а отримувати як в рублях, так і в гривнях або доларах США з виплатою на картку ПриватБанку без комісій за зарахування та зняття. 


 

Здійснити переказ із Росії в Україну дуже просто. Для цього в будь-якому з понад 100 000 QIWI Терміналів достатньо вибрати в головному меню «Оплата послуг»/«Грошові перекази» і провайдера PrivatMoney У Visa QIWI Wallet потрібно ввести в пошуковому рядку перші букви назви провайдера. 


 

Далі система запропонує заповнити вже звичну та просту форму для здійснення переказу. Як і раніше, на мобільний телефон відправника надійде SMS-повідомлення з кодом операції, який потрібно передати одержувачу грошового переказу. Також потрібно додатково зазначити і мобільний телефон одержувача для доставки дублюючого SMS-повідомлення про надходження переказу. 

 

«Грошові перекази через QIWI – це простий і доступний спосіб швидко допомогти друзям і близьким, що знаходяться за межами Росії. Ми раді, що завдяки новому етапу співпраці QIWI та ПриватБанку наші клієнти тепер зможуть скористатися сервісом без комісії за здійснення переказу. Ми впевнені, що сервіс PrivatMoneyстане ще більш популярним серед наших клієнтів», – коментує Ольга Кулачок, старший віце-президент QIWI Банку (ЗАТ). 


 

«Ми намагаємося запропонувати нашим клієнтам найбільш зручні та технологічні інструменти грошових переказів на максимально вигідних умовах. Завдяки співпраці з QIWI сервісPrivatMoneyстав ще більш привабливим для користувачів. Процедура відправлення займає всього декілька хвилин, а отримати грошовий переказ можна вже через 10 хвилин після його здійснення і без комісії», – говорить керівник Бізнесу «Платежі та перекази» ПриватБанку Михайло Рогальський.


 

Для отримання переказу одержувачу необхідно також мати картку «Універсальна» від ПриватБанку. Її випуск та оформлення безкоштовні.


*** Комісія у разі отримання грошового переказу без картки «Універсальна» ПриватБанку в Україні становитиме 2% від суми переказу. У разі перевищення сум переказів на одного одержувача понад 5 000 дол. США на місяць, під час виплати переказу з одержувача стягується комісія – 1%.Про ПриватБанк

Міжнародна банківська група «ПриватБанк» обслуговує понад 22 мільйонів корпоративних і роздрібних клієнтів у 12 країнах світу, серед яких – Росія, Грузія, Латвія, Італія, Португалія, Китай, Великобританія, Кіпр, Німеччина, Іспанія, Казахстан. За даними РІА Рейтинг, у 2012 році ПриватБанк увійшов у топ-10 банків СНД, а в ранкінгу топ-1 000 світових банків ПриватБанк посідає 9 місце в десятці найбільших банків Центральної та Східної Європи. У Росії ПриватБанк обслуговує клієнтів через дочірній банк ЗАТ МКБ «Москомприватбанк» (Генеральна ліцензія ЦБ РФ № 2827 від 23.04.2012 р.). Детальна інформація про банк – на www.privatbank.ru.


Про платіжний сервіс QIWI

QIWI – провідний платіжний сервіс нового покоління в Росії та країнах СНД. Він являє собою інтегрований платіжний сервіс, що дозволяє проводити платежі через фізичні, інтернет- і мобільні канали зв’язку. Він включає в себе приблизно 13 млн. віртуальних гаманців, понад 165 000 кіосків і терміналів, і за його допомогою понад 47 000 торгових компаній приймають щомісяця платежі (в грошовій та електронній формі) на суму понад 41 млрд руб. від понад ніж 60 млн клієнтів, які користуються його послугами не рідше одного разу на місяць. Клієнти QIWI можуть використовувати готівку, картки попередньої оплати та інші способи безготівкових розрахунків для замовлення та оплати товарів і послуг як в магазинах, так і через Інтернет.


Про Visa QIWI Wallet

Visa QIWI Wallet представлено Групою QIWI. Дає можливість використовувати продукти та сервіси Visa як всередині Росії, так і за кордоном. Visa QIWI Wallet – це електронний гаманець, оснований на попередньо оплаченій картці Visa. Сьогодні число активних користувачів Visa QIWI Wallet перевищує 10 млн. Клієнти Visa QIWI Wallet можуть швидко та зручно оплачувати сервіси понад ніж 25 000 підприємств. Visa QIWI Wallet надає своїм клієнтам доступ до універсальних, надійних і безпечних продуктів Visa. Рахунок Visa QIWI Wallet може бути прив’язаний до віртуальної або пластикової попередньо оплаченої картки Visa, яка відкриває можливість здійснення платежів по всьому світі в торгових підприємствах, що приймають до оплати Visa. Клієнти можуть поповнити попередньо оплачений рахунок Visa QIWI Wallet за допомогою різних каналів і джерел коштів.


Про стратегічне партнерство Visa та QIWI:

Visa та QIWI підписали угоду про стратегічне партнерство, у рамках якого було запущено кобрендинговий продукт – електронний гаманець, що надає клієнтам широкий вибір засобів для здійснення електронних платежів. Партнерство ґрунтується на успішних відносинах, що склалися, між Visa та QIWI, російського платіжного сервісу та емітента попередньо оплачених карток Visa. Це партнерство дозволить Visa надати своїм клієнтам інноваційні сервіси, а QIWI – розширити свою міжнародну присутність, як у сфері термінального бізнесу, так і електронного гаманця.


Про QIPS:

QIPS (QIWI International Processing Services) входить до складу Групи QIWI і здійснює обслуговування операцій Visa QIWI Wallet, у тому числі, забезпечує керування рахунками клієнтів, процесинг емісії та еквайрингу, технічну інтеграцію торгових підприємств, розвиток і підтримку всіх віддалених інтерфейсів.

Прес-Служба ПриватБанку

press@privatbank.ua