ПриватБанк розпочав видавати кредити для бiзнесу за принципово новою схемою

ПриватБанк запровадив в Україні нову програму підтримки підприємництва. Тепер малий і середній бізнес, а також приватні підприємці зможуть отримати банківські кредити без застави і зайвої бюрократії.

Нова послуга ПриватБанку «Кредит на бізнес» дозволить отримати кошти на розвиток бізнесу швидко і недорого. Як повідомили в банку, процедура оформлення кредиту займе не більше години, а для подачі заявки достатньо посвідчення особи позичальника і установчих документів підприємства. Умови кредитування прозорі і доступні більшості підприємців – незалежно від суми і строку кредитування ставка за кредитом складе 3% на місяць, без додаткових комісій і платежів.
 
"Кредит на бізнес" – це чудовий продукт! Нарешті підприємці отримали дуже простий і швидкий спосіб отримати до 200 тис. гривень на розвиток свого бізнесу! – говорить керівник напрямку "Обслуговування малого і середнього бізнесу"
ПриватБанку Інна Журавльова. – До цього продукту ми вклали весь свій 20-річний досвід кредитування бізнесу та індивідуальних клієнтів.
 
Кредит на бізнес надається без обов'язкової застави, отримати його можуть як фізичні особи – підприємці, так і засновники підприємств і компаній. Максимальна сума кредиту – 200 тис. гривень. Умови кредитування однакові для всіх: позику можна отримати на 6 місяців з погашенням 20% від суми кредиту на місяць або на рік – з обов'язковим щомісячним погашенням 10% від суми кредиту. При отриманні кредитних коштів у готівковому вигляді у банкоматах або касах банку комісія складе 3%.
 
ПриватБанк – найбільший український банк і лідер ринку банківського обслуговування. На сьогоднішній день банк обслуговує найбільшу в країні кількість корпоративних клієнтів – 224 тисячі та понад 330 тисяч приватних підприємців. За даними на 1 травня 2012 року, кредитний портфель ПриватБанку юридичним особам становив 101 млрд грн.
 
Міжнародна банківська група "ПриватБанк" обслуговує понад 22 мільйона корпоративних і роздрібних клієнтів в 12 країнах світу, серед яких – Росія, Грузія, Латвія, Італія, Португалія, Китай, Великобританія, Кіпр, Німеччина, Іспанія, Казахстан. ПриватБанк визнаний "Банком року 2011" в Україні (The Banker Awards). В рейтингу 1 000 провідних банків світу 2011 року ПриватБанк займає 369 рядок, зміцнивши свої позиції з 416 місця в 2010 році.