ПриватБанк оголосив спеціальні умови для фрилансерів з Upwork

ПриватБанк впровадив пільгові умови обслуговування підприємців-фрилансерів, які працюють на Upwork. Спеціальна пропозиція банку включає в себе безкоштовне персональне обслуговування, випуск і доставку картки, максимально спрощений валютний контроль та автоматичний вільний продаж валюти.

«Для зняття з контролю зарахування валютної виручки від Upwork клієнтам ПриватБанку не потрібно надавати в банк документи щодо кожного окремого надходження, достатньо листа про договір-оферту, – зазначив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Олександр Ніколенко. – При цьому банк не бере абонплати за обслуговування рахунку за той період, коли в клієнтів не проводилися операції».

Пакет послуг ПриватБанку для фрилансерів з Upwork включає безкоштовне відкриття рахунку та обслуговування картки Gold, безкоштовне проведення платежів у бюджет та продаж валюти без комісії. Комісія за перерахування коштів з рахунку ФОП на Картку для виплат становить 0,25% від суми.

Окрім того, сервіси для фрилансерів ПриватБанку забезпечують формування та відправку звітів у держоргани через Інтернет, передачу інвойсів та актів цілодобово через Інтернет-банк Приват24, а також цілодобову підтримку для фрилансерів і IT-спеціалістів за номером (092) 900 00 04 або через e-mail: freelancer@privatbank.ua.

Прес-Служба ПриватБанку

press@privatbank.ua