ПриватБанк поставить 5 600 банківських роботів у торговельних мережах і навіть на вулиці


Цього року ПриватБанк планує встановити в Україні 5 600 нових банківських терміналів самообслуговування. Як повідомили в банку, до кінця року їх мережа збільшиться вдвічі і перевищить 12 000 одиниць. Нові термінали ПриватБанку з'являться, у першу чергу, у популярних торговельних і розважальних центрах, що дозволить людям отримати вільний доступ до сучасних банківських послуг у будь-якій точці України.

“Наші термінали - це універсальні банківські роботи, що вміють практично все і працюють без черг і перерв на обід, - говорить заступник голови правління ПриватБанку Юрій Кандауров. - Додаткові переваги терміналів - швидкість проведення операцій і дуже доступні тарифи на послуги, багато з яких безкоштовні”.

Крім того, цього року в Україні з'являться і перші вуличні банківські термінали самообслуговування, що забезпечать цілодобовий доступ до найбільш популярних банківських послуг. Як повідомила прес-служба банку, в березні у великих містах України будуть встановлені перші 50 таких електронних міні-банків на додаток до 6 850 терміналів, що вже працюють у відділеннях ПриватБанку і торговельних точках.

Сьогодні в терміналах ПриватБанку доступні найбільш популярні банківські послуги - поповнення рахунку мобільних операторів, сплата комунальних та інших рахунків, грошові перекази. Також через них можна вільно купити квитки на поїзд, автобус, футбольний матч та скористатися іншими корисними сервісами.