ПриватБанк продовжує обслуговувати клієнтів у Луганську в режимі онлайн

ПриватБанк продовжує обслуговувати своїх приватних і корпоративних клієнтів на території Луганської області, незважаючи на захоплення одного з офісів ПриватБанку в Луганську озброєною групою терористів. Як йдеться у повідомленні прес-служби банку, усі платежі клієнтів проводяться в звичайному режимі через Інтернет-банк Приват24, мобільні додатки, SMS-банкінг або за телефоном 3700.

«Опубліковані в ЗМІ заяви терористів із так званої Луганської Народної Республіки про те, що ПриватБанк екстрено припиняє роботу в регіоні, неправдиві – банк обслуговує клієнтів централізовано по всій Україні» – зазначає прес-служба ПриватБанку.

Незважаючи на захоплення офісу, усі платежі приватних осіб і корпоративних клієнтів ПриватБанку в Луганській області проводяться в режимі онлайн. Для того, щоб провести платіж, отримати або надіслати переказ, здійснити будь-які інші банківські операції, достатньо зайти в Інтернет-банк Приват24 або просто зателефонувати в банк на безкоштовний короткий номер 3700.

Усі рахунки клієнтів знаходяться в безпеці – до них є доступ із Інтернет-банку Приват24 та з мобільних додатків. Без обмежень можна розраховуватися картками в магазинах, здійснювати безготівкові операції через термінали самообслуговування в будь-якій точці України. Проценти за депозитами продовжують нараховуватися в звичайному режимі, керувати своїми вкладами можна через Приват24. Також в Інтернет-банку можна оплачувати комунальні послуги, поповнювати мобільні телефони, здійснювати грошові перекази.

За інформацією прес-служби банку, 7 липня о 14:00 в Луганську відбулося збройне захоплення центрального офісу банку бойовиками Луганської Народної Республіки. Вони захопили майно офісу банку та взяли в заручники співробітників банку.

Прес-Служба ПриватБанку

press@privatbank.ua