ПриватБанк з початку року продав понад 3 мільйони квитків на поїзди

Щодня через ПриватБанк українці купують більше ніж 15 тисяч залізничних квитків, а всього з початку 2015 року банк продав понад 3,2 млн квитків на потяги. Тепер у клієнтів банку з’явилася нова можливість добре заощадити, подорожуючи в період зимових свят.

ПриватБанк разом із MasterCard запустив для українських мандрівників новорічну акцію. З 15 грудня 2015 року до 15 січня 2016 року всі, хто придбає два або більше залізничних квитків через ПриватБанк і оплатить карткою MasterCard, зможуть викликати таксі на вокзал за півціни.

«Купувати квитки через банк – це швидко, безпечно та набагато зручніше, ніж у вокзальних касах або на інших сайтах, – зазначає керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Михайло Рогальський. – Окрім того, тільки в нашому банку покупці квитків можуть брати участь у різних акціях, які ми проводимо разом із MasterCard».

У новорічній квитковій акції можуть узяти участь користувачі будь-якого типу карток ПриватБанку та платіжної системи MasterCard. Щоб отримати оплату половини вартості таксі за рахунок банку, потрібно просто в період акції купити два і більше квитків на поїзд, оплативши їх карткою MasterCard. Перед поїздкою залишається викликати таксі на вокзал через Приват24 (на privat24.ua або в мобільному додатку для смартфону), і банк спише з картки тільки половину вартості поїздки на таксі.

У ПриватБанку купити електронний квиток на будь-які залізничні напрямки можна за пару хвилин у відділеннях банку, через термінали самообслуговування, спеціальний сайт bilet.pb.ua та Інтернет-банк Приват24. Також у банку працює спеціальний цілодобовий сервіс продажу проїзних документів за коротким мобільним номером 3700. Ціна залізничного квитка, купленого в ПриватБанку, така сама, як і в касах вокзалу. Електронні проїзні документи не потрібно обмінювати в касах на звичайні.

Прес-Служба ПриватБанку

press@privatbank.ua