ПриватБанк встановив на свої банкомати гру "Вовк та яйця"


ПриватБанк оголосив про розширення функціональності своїх банкоматів. Тепер клієнти банку зможуть в них не тільки знімати готівку або переглядати залишки, а і грати в легендарну гру "Вовк та яйця".

"Ігри стають важливою частиною нашої бізнес-стратегії, - говорить Дмитро Дубілет, маркетинг-директор ПриватБанку, - За аналогією з Apple ми створюємо свій Game Center, щоб клієнти по всій країні могли змагатися один з одним. Наступного тижня ми плануємо завантажити в наші банкомати Тетріс".

У прес-службі ПриватБанку пояснили, що зараз гра "Вовк та яйця" запущена виключно в розважальних цілях. Проте вже в травні банкіри планують почати приймати кредитні рішення на підставі результатів гри.

"Математики ПриватБанку виявили кореляцію між результатами гри у "Вовк та яйця", які показують позичальники, та їх проблемністю, - пояснює Дмитро Дубілет - Зараз ми ведемо переговори з НБУ, щоб нам дозволили додати цю гру до процедури скорингу позичальників".

ПриватБанк - найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Сьогодні банк обслуговує 16900000 рахунків індивідуальних клієнтів, 240 тисяч корпоративних клієнтів, 647 тисяч приватних підприємців. За даними на 1 квітня 2013 року, в мережі обслуговування платіжних карток банку працює 8193 банкоматів та 7454 терміналів самообслуговування.