ПриватБанк запровадив зручний сервіс миттєвого блокування карток через банкоматиПриватБанк запровадив новий сервіс для підвищення безпеки власників пластикових карток - можливість миттєвого блокування картки через банкомати. Як повідомили в банку, також заблокувати картку можна за телефоном Сервісного центра або через Інтернет. Така послуга дозволяє клієнтам убезпечити свої кошти у випадку втрати, крадіжки пластикової картки, підозр на дії шахраїв та інших непередбачених обставин.

“Якщо ви втратили картку або виникла інша необхідність тимчасово заблокувати використання коштів, як правило, наші банкомати завжди виявляться поруч, і убезпечити свої гроші можна практично миттєво, - говорить заступник голови правління ПриватБанку Юрій Кандауров. - Також блокувати картку можна в будь-який час за безкоштовним телефоном Сервісного Центра банку і за допомогою системи Інтернет-банкінгу Приват24”.

Для того, щоб самостійно заблокувати пластикову картку, достатньо натиснути кнопку “Операції без картки” на головному меню банкомата і вибрати функцію “Заблокувати картку”. Після введення номера пластикової картки, завершення операції потрібно підтвердити пін-кодом. Також банкіри нагадують про необхідність дотримання основних правил безпеки при розрахунках платіжними картками - як на відео.

Якщо буде потреба, зняти обмеження на використання коштів на картці можна за телефоном Сервісного центра банку або через Інтернет - систему Приват24.