ПриватБанк випустив додаток під Android, за допомогою якого можна зняти гроші в банкоматі без картки

ПриватБанк випустив додаток під Android “Екстрені гроші”, що дозволяє власникам смартфонів і пластикових карток банку знімати гроші в банкоматі без картки. Тепер щоб замовити таку послугу, достатньо запустити додаток у телефоні, вибрати картку, суму зняття і отримати СМС із кодом операції. Готівку можна отримати в будь-якому банкоматі банку, натиснувши кнопку “Екстрені гроші” і ввівши отриманий за СМС код.

“Минулого року ми запустили послугу "Екстрені гроші", що дозволила отримувати гроші без картки за дзвінком на безкоштовний телефон 3700, - говорить заступник голови правління ПриватБанку Юрій Кандауров. - Цілком логічно, що тепер ми випустили мобільний додаток, який дозволяє робити це за два кліка”.

Найближчим часом зняти гроші без картки через мобільний зможуть і власники iPhone. Також ПриватБанк анонсував можливість замовлення “Екстрених грошей” через Інтернет-Банкинг - вже у вересні така функція стане доступною для всіх клієнтів Приват24.

Нагадаємо, у серпні ПриватБанк випустив унікальний додаток для Android та iOS пристроїв “Фотокаса”, що дає можливість оплачувати будь-які рахунки, просто сфотографувавши їх смартфоном
.