В Україні стартує онлайн-олімпіада для школярів “Фінансовий геній”

“Підтягнути” рівень своїх економічних знань і отримати 50 000 грн. на навчання у ВУЗі тепер зможуть випускники будь-якої української школи.


З 1 лютого в Україні стартує унікальний освітній проект - всеукраїнська онлайн-олімпіада для випускників середніх шкіл “Фінансовий геній”. Її організаторами стали національна програма фінансової грамотності “ЮніорБанк” (ПриватБанк) і міжнародна платіжна система MasterCard.

Як повідомили в “ЮніорБанку”, на відміну від академічних шкільних Олімпіад, в “Фінансовому генії” зможуть брати участь випускники будь-якої української школи. Виконувати конкурсні завдання можна буде через Інтернет, а переможець “Фінансового генія” отримає грант в розмірі 50 000 гривень на оплату подальшого навчання у вищій школі.

“Це перша в країні економічна Олімпіада для випускників, брати участь в якій можуть не тільки відмінники або команди, обрані школою, а будь-який бажаючий - говорить Тетяна Дашевська, керівник “ЮніорБанку”. - Власником гранту на навчання у престижному ВУЗі може виявитися випускник будь-якої школи, міської або сільської, крім того всі учасники проекту отримають чудовий шанс підготуватися з економіки перед вступом без залучення репетиторів”.

Щоб стати учасником “Фінансового генія”, потрібно до 10 лютого зареєструватися на Інтернет-сторінці олімпіади. Ще однією умовою участі в проекті є картка Юніора - її можна безкоштовно відкрити в будь-якому відділенні банку або замовити на його сайті. Потім протягом чотирьох тижнів конкурсанти будуть виконувати чотири блоки завдань (тести і завдання на різні теми з економіки, фінансів, банківської справи). Після здачі тестів і вирішення завдань, які підготовлені спільно банкірами і методистами Університету ім. А.Нобеля, учасникам “Фінансового генія” будуть нараховуватися конкурсні бали.

Учасниками фінального туру Олімпіади, що відбудеться в головному офісі ПриватБанку в Дніпропетровську, стануть 20 конкурсантів, що набрали найбільше балів в ході першого етапу. Серед фіналістів за підсумками вирішення практичних завдань і кейсів буде визначений “Фінансовий геній” року, який отримає головний приз Олімпіади.Освітня програма “ЮніорБанк” стартувала з 2009 року в Україні. Сьогодні “ЮніорБанк”, працює в Україні, Росії, Грузії та Латвії, поєднуючи понад 400 000 школярів. В рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей і підлітків, але і підтримує спортивний рух і програми здоровішого способу життя школярів. Національна програма фінансової грамотності “ЮніорБанк” принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів. Насамперед, це захоплюючий, цікавий матеріал, мультфільми, презентації, ігри та навіть соціальна мережа юних банкірів. Для наймолодших школярів розроблена мультяшно-ігрова програма навчання, а для старшокласників – можливість практичного вивчення економіки, бізнесу і фінансів для вибору майбутньої спеціальності. Унікальна пластикова картка Junior, що випускається за згодою і під контролем батьків, дає можливість не тільки користуватися "дорослими" можливостями і банківськими послугами, але і спілкуватися зі своїми однолітками по всьому світу.