Тимчасовий порядок отримання готівки через банкомати ПриватБанку дозволить забезпечити доступ до своїх коштів максимальному числу клієнтів банку

Щоб забезпечити доступ максимального числа клієнтів до готівки через банкоматну мережу, ПриватБанк з 21 лютого вводить тимчасовий порядок, згідно з яким ліміт зняття готівки через банкомати становить 3 000 гривень на добу.

Як повідомила прес-служба банку, тимчасове обмеження на отримання готівки через банкоматну мережу дозволить забезпечити безперебійне поповнення банкоматів готівкою з урахуванням необхідних технічних вимог і норм безпеки.

«Ми в режимі онлайн слідкуємо за наповненням кожного банкомату, й інкасатори в усіх регіонах сьогодні працюють у режимі максимального завантаження, – говориться в повідомленні прес-служби. – У банку створено достатній запас готівки для забезпечення роботи в режимі пікових навантажень».

Безготівкові розрахунки клієнтів за допомогою пластикових карток у торговельній мережі та Інтернет-банку Приват24 здійснюються без будь-яких обмежень.

Прес-Служба ПриватБанку

press@privatbank.ua