Western Union і ПриватБанк пропонують послугу грошових переказів за допомогою iPhone

Western Union (NYSE: WU), світовий лідер в області грошових переказів і платіжних послуг, спільно з ПриватБанком, найбільшим українським банком і лідером роздрібного банківського ринку, запропонували українським клієнтам нову послугу з відправлення і одержання грошових переказів за допомогою iPhone та інших мобільних пристроїв. Цей простий і зручний спосіб здійснення транзакцій став можливий завдяки інтеграції переказів Western Union до платіжного додатку Privat24.

«Розширення мережі електронних каналів і надання клієнтам нових зручних можливостей при здійсненні грошових транзакцій є ключовою частиною стратегії Western Union. Інтеграція послуги грошових переказів Western Union до мобільного додатку для iPhone – це ще один крок у цьому напрямку, – коментує Олександру Бадулеску, регіональний віце-президент Western Union у країнах Східної Європи та СНД. - Завдяки партнерству з ПриватБанком, тепер ще більше клієнтів зможуть отримати або відправити кошти, коли їм буде потрібно і де їм буде зручно. Вони можуть обрати будь-який з різних електронних каналів для переказу коштів: за допомогою смартфонів, через інтернет, у кіосках самообслуговування або у банкоматах».  


Раніше додаток був доступний тільки для смартфонів на базі операційної системи Android. Зараз з'явилася версія і для мобільних пристроїв на платформі iOS. Тепер кожний клієнт, що має iPhone, може швидко і зручно відправляти і отримувати грошові перекази за допомогою свого мобільного телефону. Щоб скористатися цією послугою, достатньо мати пластикову картку ПриватБанку і встановлений на мобільний пристрій платіжний додаток privat24. Він доступний для безкоштовного завантаження на iTunes App Store та Google Play.


“Отримання грошового переказу Western Union на мій рахунок через мобільний телефон у мене зайняло ледь більше хвилини, звичайно ж, це дуже зручно і так само надійно, адже я отримую переказ на банківський рахунок,– говорить Олександр Вітязь, заступник голови правління ПриватБанку. – Тепер якщо є потреба відправлення коштів моїм дітям або батькам я користуюся тільки мобільним додатком – цей сервіс доступний цілодобово і в будь-якій точці світу”.

На сьогоднішній день мобільним платіжним додатком ПриватБанку Privat24 користуються більше 700 тис. клієнтів, щодня банк реєструє близько 2 000 нових підключень. Загальна кількість клієнтів системи онлайн-банкінгу Приват24 в Україні, за даними на 1 грудня 2012 року, становить 3 млн. осіб, за добу користувачі системи здійснюють 300 тис. транзакцій.


Крім того, клієнти ПриватБанку можуть відправляти і отримувати грошові перекази Western Union в будь-якому з 3 394 відділень і 8 155 банкоматів ПриватБанку, отримувати грошові кошти у будь-якому з 6 533 кіосків самообслуговування ПриватБанку, зручно розташованих по всій території України, також послуга доступна в інтернет-банку Приват24.