Завдяки широкій мережі відділень ПриватБанку Ви можете відправити і отримати грошовий переказ миттєво і через кожну з найпопулярніших міжнародних систем. Ми гарантуємо високу швидкість доставки переказу, абсолютну надійність і безпеку переміщення Ваших коштів. Виплати переказів у ПриватБанку – безкоштовні. Відправити грошовий переказ Ви можете як по Україні, так і до будь-якої країни світу.

З картки на картку

Найбільш вигідний і зручний спосіб для власників картки Visa переказати кошти з картки на картку до будь-якої точки світу без відвідування банку. Щоб відправити гроші на картку Visa Вашим близьким, друзям або діловим партнерам, Вам достатньо знати номер картки отримувача.

Дізнатися більше

PrivatMoney

Унікальна система грошових переказів, що дозволяє відправляти і отримувати кошти як готівкою у відділенні банку, так і на картку – без відвідування банку, у будь-який зручний для Вас час. Перекази здійснюються як по Україні, так і до інших країн.

Дізнатися більше

Western Union

Система грошових переказів, що діє в понад 200 країнах світу, у тому числі і всередині України. Відправити і отримати гроші можна як у відділенні, так і за допомогою Інтернет-Банку Приват24. Також отримати переказ Western Union можна в банкоматі ПриватБанку, без відвідування відділення.

Дізнатися більше

Contact

Система грошових переказів, що дозволяє відправляти кошти за вигідними тарифами до Росії та країн СНД, а також до близького і далекого зарубіжжя (всього понад 100 країн).

Дізнатися більше

Unistream

Система грошових переказів, що дозволяє відправити кошти до 90 країн СНД і далекого зарубіжжя. Її основна особливість у тому, що комісія за переказ залежить від країни і банку виплати переказу. Мінімальна комісія – 1,3% від суми переказу.

Дізнатися більше

Система грошових переказів, що дозволяє відправити кошти до 90 країн СНД та далекого зарубіжжя. Її основна особливість у тому, що переказ проводиться за конкретною адресою банку-одержувача і тільки в доларах США.

Дізнатися більше

«Золота Корона»

Система грошових переказів, яка дозволяє відправити кошти з України до Росії, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану і Узбекистану.

Дізнатися більше

Мiжнароднi платежi SWIFT

Це переказ в іноземній валюті з рахунку на рахунок до іншого банку. Особливість SWIFT платежів в тому, що переказати кошти можна практично до будь-якої країни світу і у будь-якій валюті. Перекази доступні юридичним і фізичним особам без обмеження по сумі.

Дізнатися більше

MoneyGram

Система грошових переказів, що дозволяє провести переказ у доларах США і євро до 192 країн світу.

Дізнатися більше

Coinstar Money Transfer (СМТ)

Система грошових переказів, за допомогою якої Ви можете зробити переказ у доларах США і євро до 136 країн світу.

Дізнатися більше