ProZorro

ProZorro

Система публічних закупівель ProZorro покликана зменшити корупцію й підвищити довіру бізнесу в сфері державних закупівель. Державні закупівлі ProZorro на майданчику Zakupivli24 – це можливість для державних підприємств легко оголошувати закупівлі в системі ProZorro, а для бізнесу максимально просто брати участь у закупівлях і збільшувати свої продажі.

Замовникам

Значне збільшення кола постачальників і розширення їх географії за рахунок учасників торгів ProZorro;

Економія власних коштів за рахунок конкуренції;

Зниження витрат на залучення клієнтів;

Прозорість закупівель;

Створення позитивного публічного образу компанії для широкого кола постачальників за рахунок системних торгів.

Учасникам

Збільшення продажів за рахунок виграних тендерів ProZorro;

Отримання доступу до всіх державних тендерів;

Можливість вийти на нові ринки (регіони), нових замовників;

Зниження часових витрат на пошук і продаж товарів (послуг, робіт);

Рівні умови для всіх;

Запобігання неправомірним діям.

Для клієнтів ПриватБанку

Проста реєстрація

Досить зазначити свій логін, пароль і заповнити контактні дані. Робота за публічною офертою без необхідності підписувати паперові договори. Без депозитних платежів.

Без попередньої оплати

Ви берете участь відразу після авторизації завдяки відсутності депозитних платежів. Плата за участь стягується автоматично з вашого банківського рахунку в ПриватБанку за підсумком місяця. Ми не стягуємо плати за скасовані замовником тендери.

Безкоштовна юридична консультація

Професійні юристи банку, які супроводжують власні закупівлі, готові надати кваліфіковані консультації клієнтам майданчика за телефоном 3888.

Підвищена надійність

Повна автоматизація процесів: повідомлення про важливі події; календар; плата за участь і фінансова звітність; хмарне сховище документів; моніторинг збоїв системи.

Підтримка у режимі 24/7

Цілодобова підтримка клієнтів у чаті й за телефоном 3888 (безкоштовно з мобільного) щодо будь-яких питань. Онлайн-підтримка IT-фахівців та юристів банку.

Порівняємо тендерні майданчики

Zakupivli24 Інші майданчики
Тендери/закупівлі
Реєстрація безкоштовно 10–170 грн
Участь у тендері через 5 хвилин після реєстрації так ні
Депозитний платіж для участі в тендерах відсутній обов’язковий
Державні закупівлі (ProZorro) 17–1 700 грн (єдині тарифи)
Тендери ПриватБанку безкоштовно відсутні або платні
Цілодобова підтримка користувачів на майданчику так ні (деякі майданчики підтримують користувачів пн–пт з 09:00 до 18:00)

Поширенi питання

Скільки коштує оформити гарантію?

Розмір комісії за надання гарантії залежить від суми гарантії та наявності грошового забезпечення. Детальніше з тарифами можна ознайомитися тут

Чи можна оформити гарантію без грошового забезпечення?

Оформити гарантію без грошового забезпечення можуть клієнти, яким банк розрахував відповідний ліміт. Про наявність такого ліміту саме у вашого підприємства можна дізнатися після заповнення заявки на цій сторінці або самостійно в «Приват24 для бізнесу».

Як швидко банк оформлює гарантії?

Строк підготовки договору про надання гарантії – 1 робочий день. Наприклад, якщо клієнт подав заявку в робочий день о 15:00, то не пізніше ніж о 15:00 наступного робочого дня він має отримати договір для підписання. Звертаємо увагу, що банк оформлює гарантії в робочі дні з 8:30 до 17:30.

Чи є комісія за дострокове припинення дії гарантії?

Ні, такої комісії не передбачено.

Замовник вимагає, щоб забезпечення тендерної пропозиції було надано банком із переліку топ-20 (або з певним рейтингом, або часткою держави в капіталі банку тощо). Чи відповідає ПриватБанк цим критеріям?

Завдяки своїм рейтингам і статусу державного банку гарантії ПриватБанку приймають усі без винятку замовники торгів для проведення публічних закупівель.

Разом із гарантією замовник вимагає надати копію ліцензії, довіреності або інші документи від банку. Чи надає банк такі документи?

Так, якщо замовник у тендерній документації вимагає такі документи, то банк надасть їх клієнту разом із банківською гарантією безкоштовно.