QR-код у ПриватБанку

QR-код у ПриватБанку

Протягом багатьох років ПриватБанк розробляє та застосовує технології, що допомагають клієнтам здійснювати звичайні операції швидше та простіше, ніж до цього. Однією з таких розробок є й технологія «QR-код».

QR-код – це тип штрих-коду, що може бути розпізнаний камерою телефону.

Вхід у Приват24 через QR-код

Вам знадобиться менше 10 секунд на вхід в Інтернет-банк Приват24. Піднесіть свій смартфон до екрана монітора й за допомогою унікального ключа авторизації буде здійснено Ваш вхід у систему. Процедура потребує попередньої авторизації в додатку Приват24 або Privat24 Busines.

Зняття готівки без картки

У будь-яких екстрених ситуаціях, коли із собою є тільки телефон, Ви можете зняти готівку чи заблокувати картку в найближчому банкоматі ПриватБанку. Для авторизації в банкоматі за QR-кодом використовується мобільний додаток Приват24. Безпеку рахунків забезпечує багаторівнева система ідентифікації.

Прискорена оплата покупок

Ви можете оплачувати покупки в торговельних точках або Інтернеті за декілька секунд! За допомогою додатка Приват24 Ваш смартфон здатний сканувати цінники з QR-кодом і здійснювати оплату. Для цього достатньо вибрати картку для оплати, зчитати QR-код і підтвердити переказ коштів.

Одержання інформації про послуги

ПриватБанк використовує QR-код у рекламних матеріалах для надання детальної інформації про послуги та продукти. Коли немає часу на розмови, але залишились запитаня, наведіть камеру смартфона на QR-код – і вся необхідна інформація буде у Вас під рукою.