Відшкодування ПДВ за шопінг в Європі

До 19 % коштів, які Ви витратили на шопінг в Європейському Союзі, Ви повернете
за допомогою мобільного додатка TaxFree4U і картки ПриватБанку.

TaxFree4U

TaxFree4U

TaxFree4U — онлайн-сервіс для відшкодування податку на додану вартість (ПДВ), створений спеціально для вигідного шопінгу в країнах Європейського Союзу — Франції, Італії.

TaxFree4U дає нагоду:

 • повернути Tax Free з покупок практично в будь-якому магазині, який є платником ПДВ;
 • не витрачати час на заповнення декларації;
 • отримати гроші без черг прямо на картку ПриватБанку вже після прибуття.

Чому TaxFree4U?

Чому TaxFree4U?
 • високий відсоток — до 19% повернення ПДВ;
 • повернення на картку ПриватБанку протягом 90 днів;
 • TaxFree4U заповнює декларацію замість Вас;
 • для повернення потрібен тільки Ваш смартфон;
 • об’єднання чеків — до 10 чеків в 1 декларацію, з метою подолання мінімальної суми чека;
 • TaxFree4U працює з усіма магазинами, які є платниками ПДВ;
 • без додаткових комісій — зарахування коштів згідно з тарифами картки.

Завантажити додаток

Завантажити додаток

Завантажте мобільний сервіс і повертайте ПДВ з покупок
в Європі на картки ПриватБанку протягом 7 днів.

Відеоінструкція

 • Повернення ПДВ за шопінг в Європі / ПриватБанк і TaxFree4U

Поширенi питання

Як отримати повернення ПДВ з TaxFree4U на картку ПриватБанку?

1. Реєстрація

Зареєструйтесь у мобільному додатку TaxFree4U і вкажіть картку ПриватБанку, на яку Ви бажаєте зарахувати гроші.

Завантажити додаток:

Для Android

Для iOS


2. Сфотографуйте чеки

У мобільному додатку TaxFree4U Ви додаєте фотографії чеків та заповнюєте інформацію про себе. Здійсніть цю процедуру мінімум за день до вильоту - цей час потрібний для обробки і підготовки Вашої декларації співробітниками служби клієнтської підтримки.


3. Отримайте Вашу декларацію

У відповідь на запит TaxFree4U надасть заповнену декларацію, яку треба буде тільки роздрукувати. Декларація буде доступна в мобільному додатку та на Вашій електронній пошті. Роздрукуйте готову форму Tax Free з інвойсом.


4. Отримайте підтвердження експорту

Отримайте печатку після пред’явлення декларації офіцерові митниці.

Перед вильотом з ЄС необхідно поставити на декларацію печатку у митного офіцера на його вимогу після пред’явлення йому своїх покупок з цінниками.


5. Отримайте Ваші гроші

Гроші буде зараховано на вибрану банківську картку протягом 90 днів.
Комісія за зарахування коштів – згідно з тарифами зазначеної картки/рахунку (Картка для виплат або картка «Універсальна»).

Як зрозуміти, що магазин є платником ПДВ?

99 % усіх магазинів (рітейлерів) є платниками ПДВ і надають чеки, що містять такий рядок: VATequals 20 %, що і визначає їх як платників. Якщо Ви здійснюєте покупку в маленькому магазині і у Вас є сумніви, можете уточнити у продавця, чи є магазин платником ПДВ (VAT taxable retailer). TaxFree4U працює з усіма магазинами, які є платниками ПДВ

Які документи я маю надати, щоб скористатися послугою TaxFree4U?

Якщо Ви вперше використовуєте сервіс TaxFree4U, Вам необхідно завантажити кольорову копію першої сторінки Вашого міжнародного паспорта в розвороті. Після здійснення покупки, необхідно завантажити фото стандартних чеків на куплені товари. Також, за індивідуальним запитом співробітника відділу клієнтської підтримки TaxFree4U, необхідно надати кольорову фотографію або кольорову скановану копію сторінки Вашого паспорта для виїзду з кордон, яка містить інформацію про візу, що надає право на в’їзд і перебування на території Європейського Союзу. Запит фото візи у Вас здійснюється відділом клієнтської підтримки TaxFree4U, в момент надання форми Tax Free, і направляється Вами на e-mail: support@taxfree4u.eu

Які вимоги TaxFree4U до фотокопії паспорта?

Кольорова фотографія або кольорова сканована копія першої сторінки закордонного паспорта в розвороті, завантажується через мобільний додаток або при реєстрації на сайті. У виняткових випадках, фото паспорта надсилається електронною поштою до відділу клієнтської підтримки TaxFree4U (support@taxfree4u.eu). Для створення копії паспорта можна використовувати фотоапарат мобільного телефону. Відкрийте першу сторінку Вашого паспорта і сфотографуйте її в розвороті. Перевірте отриманий знімок. Він не повинен містити розмитих областей, і текст в ньому повинен добре читатися. Фотографія паспорта повинна бути горизонтально орієнтована і зроблена не раніше ніж за 3 місяці до Вашої реєстрації в системі TaxFree4U. При прикріпленні документа необхідно враховувати, що копія паспорта поганої якості не дозволить закінчити реєстрацію в системі TaxFree4U і приступити до використання нашого сервісу! Ваша заявка на реєстрацію буде відправлятися на доопрацювання до моменту прикріплення якісної фотографії.

Якими повинні бути чеки для того, щоб скористатися сервісом TaxFree4U?

Чек видається касовим апаратом в торговій мережі. Чек повинен бути цілим, належної якості, всі позиції в чеку повинні бути читабельні без перешкод. Дата чека повинна відповідати датам Вашої поїздки. Чек не повинен містити будь-які відмітки від інших операторів з компенсації витрат на ПДВ (tax free refund). Чек повинен містити:

 • найменування магазину;
 • індивідуальний номер чека;
 • адресу та контактні дані магазину;
 • найменування товару;
 • суму знижки та загальна сума, включно ПДВ;
 • індивідуальний податковий номер магазину;
 • ставку податку (ПДВ);
 • суму податку (ПДВ).

Важливо: завантажуйте чеки в день здійснення покупки!

У яких країнах я можу повернути сплачений ПДВ за допомогою сервісу TaxFree4U?

TaxFree4U надає свої послуги в таких країнах:

 • Франція;
 • Італія.

Які правила безмитного шопінгу в Європейському Союзі?

У кожній країні діють свої певні правила повернення ПДВ від здійснених покупок. Основні умови для Франції, Італії:

Ви маєте здійснити свої покупки в торговому підприємстві, яке є платником ПДВ;

Ваші покупки повинні мати персональний характер (товари для особистого / сімейного користування);

Мінімальна сума покупок для формування однієї форми Tax Free:

 • Франція - 176 EUR;
 • Італія - 155 EUR.

Ви повинні самостійно вивозити куплені товари в країну свого проживання.

Распространяется ли беспошлинный шопинг на услуги (проживание в гостинице, счета из ресторанов и т.п.)?

Ні. Хоча послуги й оподатковуються, але повернення ПДВ на них не поширюється.

Чи поширюється сервіс TaxFree4U на товари, які пересилаються, відправлені кур’єрською службою або придбані через Інтернет?

Сервіс TaxFree4U поширюється виключно на товари, які були придбані в магазинах. Усі товари повинні експортуватися тільки у складі ручної поклажі, повинні мати цінники та бирки і не повинні бути використані і/або розкриті.

Чи можу я використовувати придбані товари раніше експорту?

Усі товари повинні експортуватися тільки у складі ручної поклажі, повинні мати цінники та бирки і не повинні бути використані і / або розкриті. В іншому випадку співробітники митниці можуть відмовитися ставити печатку на Вашу форму Tax Free (експортну декларацію).

Яким чином я маю заповнити форму Tax Free (експортну декларацію)?

Співробітники TaxFree4U заповнять форму Tax Free (експортну декларацію) за Вас (від Вашого імені). Для цього від Вас буде потрібно лише сфотографувати і завантажити чеки з магазину за допомогою мобільного додатка TaxFree4U.

Як я можу отримати підтвердження експорту придбаного товару?

Коли Ви залишаєте країну Європейського Союзу, пред’явіть Ваші покупки, паспорт та пакет документів від TaxFree4U експортному митному офіцерові для отримання підтвердження Вашої декларації (отримання штампа митного офіцера). Проконтролюйте, щоб митний офіцер проставив позначки на всіх Ваших документах – формі Tax Free (експортній декларації) з інвойсом.

Звертаємо Вашу увагу, що в аеропортах Франції, в разі наявності спеціальних терміналів PABLO, Ви маєте засвідчити надану форму Tax Free в терміналах PABLO; у такому випадку необхідність додатково підходити до вікна експортної митної служби відсутня.

Будь ласка, приходьте завчасно до відльоту для здійснення процесу підтвердження з боку експортної митної служби.

Якими мають бути мої дії, якщо я покидаю Європейський Союз через іншу країну-члена Європейського Союзу (пересадочний / транзитний рейс)?

Якщо Ваша подорож продовжується в іншій країні Європейського Союзу, то Ви повинні пред’явити форму Tax Free (експортну декларацію) експортному митному офіцерові в кінцевій точці вильоту з Європейського Союзу. Пам'ятайте: немає печатки митниці = неможливо відшкодувати ПДВ

Як мені отримати повернення ПДВ, якщо я не зміг отримати підтвердження експорту на формі Tax Free (експортній декларації)?

Отримання підтвердження експорту (штампа експортного митного офіцера на формі Tax Free (експортній декларації) – одне з основних правил відшкодування ПДВ. Пам'ятайте: немає печатки митниці = неможливо відшкодувати ПДВ

Як мені розрахувати суму повернення ПДВ?

ПДВ – це процентне значення, яке включене до складу номінальної ціни. Наприклад, якщо ставка ПДВ дорівнює 22 %, а куплена річ коштує 100 євро, включаючи ПДВ, то сума ПДВ дорівнює 18,03 євро (вартість купленої речі: 81,97 євро + 22 % ПДВ = 100 євро). Сума повернення складе 18,03 євро за мінусом комісії компанії TaxFree4U.

Як я можу зв'язатися з TaxFree4U, якщо у мене виникли додаткові питання?

Електронна пошта: support@taxfree4u.eu

Viber:+447438703469

Телефон:

 • Франція: +33 184 887106
 • Італія: +39 028 2951972
 • Україна: +38 044 2235384
 • Росія: +74 991 124413