Віддалений банкінг

За допомогою послуг віддаленого банкінгу Ви можете здійснювати операції за Вашими рахунками, не відвідуючи відділення банку!


Інтернет-банк «Приват24» для бізнесу

«Приват24» – це система, яка дозволяє Вам керувати своїми рахунками та контролювати їх стан через Інтернет.
У «Приват24» корпоративні клієнти можуть:

- здійснювати платежі (локальні та міжнародні за системою SWIFT)
- формувати виписки за рахунками та картками
- формувати відомість для зарплати співробітникам
- переказувати кошти на розрахункові картки
- переказувати гроші між картками корпорації
- здійснювати валютно-обмінні операції
- керувати кредитним лімітом на розрахункових рахунках
- розміщати депозити
- замовляти додаткові послуги та сервіси (наприклад, міні-термінал).

Дізнатися більше

Мобільнi додатки

ПриватБанк пропонує цілий набір додатків для мобільних телефонів Android та iPhone.

Дізнатися більше

Платежі за телефоном для корпоративних клієнтів

Ця послуга дозволить Вам здійснювати термінові платежі за допомогою Вашого мобільного телефону скрізь, де є покриття мобільного зв’язку.

Дізнатися більше

Регулярні платежі

«Регулярні платежі» – послуга автоматичної оплати рахунків. Ви один раз даєте розпорядження банку, і щомісяця у визначений Вами строк із рахунку Вашого підприємства буде списуватися необхідна сума для оплати послуг.

Дізнатися більше

SMS-банкінг

Цей сервіс надає Вам можливість цілодобово користуватися банківськими послугами за допомогою мобільного телефону та SMS-команд. Ви можете дізнатися баланс за картками, поповнити мобільний телефон, перерахувати гроші на іншу картку ПриватБанку, отримувати повідомлення про проведені операції за Вашими картками та багато іншого.

Дізнатися більше

Приват24 Offline

«Приват24 Offline» – це версія «Кліент – Банк», яка може працювати без постійного підключення до Інтернету. Ця послуга буде корисна підприємцям і компаніям, які підключаються до мережі за допомогою технологій Dial-up, GPRS або EDGE – використовуючи стаціонарний або мобільний телефон.

«Приват24 Offline» дозволяє формувати заявки на виконання фінансових операцій, які буде надіслано в банк, коли буде підключення до Інтернету. Ви можете працювати з платежами НБУ, імпортувати та експортувати платіжні документи, отримувати та надсилати електронну пошту протягом свого робочого дня, а потім підключитися до мережі, щоб передати всю інформацію банку.

У новій версії «Приват24 Offline» Ви зможете експортувати платежі у форматі dbf, обирати період завантаження виписки, створювати SWIFT-платежі, запускати декілька offline-клієнтів на одному комп’ютері, а також синхронізувати базу 1С з Приват24 та надсилати вибрані платежі до банку.

Актуальну версію «Приват24 Offline» Ви можете скачати в Приват24 (меню «Бізнесу»/«Кліент – Банк»).