Авто в розстрочку

Отримайте рішення щодо розстрочення за 30 хвилин

Оформіть авто в розстрочку на цій сторінці!Переваги розстрочки на авто у ПриватБанку

  • Ви отримуєте рішення щодо розстрочення за 30 хвилин.
  • Купуючи нове авто з майданчика банку. Ви економите до 6% від його вартості.
  • Усі турботи, пов'язані з оформленням документів в ДАІ ПриватБанк бере на себе. Вам залишається лише підписати договір, і вже через годину у Вас в руках будуть ключі, техпаспорт і номера нового автомобіля.
  • Ви безкоштовно отримуєте систему GPS-моніторингу. З її допомогою можна в режимі онлайн дізнатися, де знаходиться Ваш автомобіль або який маршрут був пройдений за вказаний період. Це дуже зручно, якщо автомобілем будете управляти не тільки Ви, а хто-небудь ще, наприклад, Ваші родичі або Ваші працівники.

Поширенi питання

Всього питань: 11

* Залишаючи заявку на сайті і натискаючи кнопку "ЗАМОВИТИ" / "ЗАПОВНИТИ", Ви даєте Банку згоду на збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, поширення (реалізацію, передачу), використання, обробку, знеособлення , знищення будь-яких Ваших персональних даних та доступ третіх осіб, до будь-яких Ваших персональних даних з метою здійснення Банком банківської та / або господарської діяльності. Дана згода є безумовною, безвідкличною і не обмежена терміном дії.