Бізнес-зали за програмою LoungeKey

Очікуйте на рейс у комфортних бізнес-залах LoungeKey.

Що таке програма LoungeKey

Що таке програма LoungeKey

Доступ до понад 1 000 бізнес-залів аеропортів по всьому світі незалежно від авіакомпанії та класу авіаквитка. Достатньо надати адміністратору залу преміальну картку ПриватБанку та попередити, що відвідування за програмою LoungeKey.

Умови відвідування залів LoungeKey

Для карток Visa
Для карток Mastercard

Безкоштовні візити залежно від рівня преміальної картки Visa (на календарний рік):

  • Visa Platinum – 2 візити;
  • Visa Signature – 10 візитів із можливістю проводити двох гостей безкоштовно в рамках доступних безкоштовних візитів;
  • Visa Infinite Premium та Visa Infinite Private – необмежена кількість візитів із можливістю проводити двох гостей безкоштовно під час кожного відвідування.

Вартість наступних відвідувань або якщо не виконано умови щодо обороту – $35 за одну людину.

Списання з картки відбувається через 3–5 днів після відвідування зали. Картка повинна бути відкрита для оплати в Інтернеті.

Як підтвердження оплати Ви підписуєте електронний чек, у якому зазначено кількість відвідувачів, у тому числі Ваші гості, дата відвідування лаундж-залу тощо. Обов’язково перевіряйте зазначену кількість гостей.

Доступ до безкоштовних сервісів від Visa можливий за умови наявності витрат у торгових точках та/або Інтернеті за Вашою карткою Visa на відповідну загальну суму за останні 30 + 5 днів:

  • Visa Platinum – від 5 000 грн;
  • Visa Signature – від 10 000 грн;
  • Visa Infinite Premium та Visa Infinite Private – від 20 000 грн.

Вартість послуги встановлюється платіжною системою й не залежить від банку.

Поширенi питання

Як відвідати зал LoungeKey із преміальною карткою ПриватБанку?

Завітайте до будь-якого з понад 1 000 бізнес-залів LoungeKey (перелік залів доступний у додатку LoungeKey), надайте адміністраторові залу преміальну картку Visa або Mastercard та обов’язково зазначте, що відвідуєте зал за програмою LoungeKey (зал може працювати за кількома програмами).

Адміністратор залу перевірить вашу картку через термінал і дасть чек (друкований або електронний) для перевірки. Уважно перевірте зазначену кількість гостей (графа «Guests»). За кожного гостя стягується додаткова плата $35.

Чому за моєю преміальною карткою надходить запит на списання плати за візит $35, хоча за умовами банку я маю безкоштовні візити (для карток Visa Platinum, Visa Signature, Visa Infinite Premium, Visa Infinite Private або World Elite)?

Чотири варіанти:
1) Ви відвідуєте зал із гостем, і це списання за гостя в розмірі $35 за особу (для карток Visa Platinum).
2) Ви відвідуєте зал самостійно, але адміністратор помилково зазначив, що ви з гостем.
Зверніться до адміністратора для скасування візиту й правильного оформлення. Повернення (розблокування) коштів у такому разі відбудеться автоматично протягом 10 днів.
3) Вичерпано доступну кількість безкоштовних візитів: для карток Visa Platinum – 2 візити на рік; для карток Visa Signature – 10 візитів на рік.
4) Недостатньо обігу для безкоштовного доступу до сервісу. Для карток Visa Platinum – від 5 000 грн, для карток Visa Signature – від 10 000 грн, для карток Visa Infinite Premium та Visa Infinite Private – від 20 000 грн за 30 + 5 днів до вильоту.

Чи можу я відвідати бізнес-зал LoungeKey, якщо картки немає із собою?

Якщо у вас картка Visa Platinum, Visa Signature, Visa Infinite Premium, Visa Infinite Private, World Black Edition або World Elite, ви можете відвідати бізнес-зал за допомогою мобільного додатка LoungeKey.

Для цього:
1. Завантажте мобільний додаток (iOS або Android) та зареєструйтеся з вашою карткою.
2. Відкрийте додаток, оберіть меню «Електронна картка» та покажіть адміністраторові QR-код, який з’явився.

Чому з картки списано плату за відвідання бізнес-залу LoungeKey, якщо адміністратор повідомив, що візит безкоштовний?

На жаль, адміністратори не мають точної інформації про умови відвідування різних залів із картками. Усю інформацію щодо вартості відвідування з вашою карткою ПриватБанку дізнавайтеся в персонального банкіра, Консьєрж-сервісі або перевіряйте на сайті.

З картками Mastercard Platinum доступ до залів можливий лише в разі затримки рейсу мінімум на 1 годину в межах програми FlightDelayPass.

Чи можу я провести до залу свою дитину безкоштовно?

У кожному залі діють певні правила щодо вікових обмежень для безкоштовного входу дітей. Радимо перевірити через пошукову систему сайту або додатка LoungeKey. Ви можете знайти відповідну інформацію в розділі «Умови» або ж звернутися до Консьєрж-сервісу банку, і ми все перевіримо.

Як правильно відвідати зал із дружиною/чоловіком, якщо в кожного з нас є преміальна картка й ми бажаємо скористатися безкоштовним візитом?

Надайте свої преміальні картки й перевірте, щоб у ваших чеках не було зазначено кількості гостей (у графі «Guests» має бути «0»).

Чому з мене списано $3,25 за візит до бізнес-залу?

Якщо ви відвідуєте зал із карткою Mastercard Platinum ПриватБанку, то на картці блокується $3,25 для її перевірки. Кошти буде автоматично повернено протягом 10 днів. Плата за візит у розмірі $32 за особу списується через 30–100 днів після візиту за умовами для цих карток.

З 6 липня 2023 року ця умова стає неактуальною, оскільки для карток Mastercard Platinum доступ до залів надається з послугою FlightDelayPass у випадку затримки рейсу мінімум на 1 годину. Блокування коштів у разі входу до залу не відбувається.

Чому з мене списано $1, якщо я не відвідував залу LoungeKey?

Під час реєстрації на сайті або в мобільному додатку LoungeKey на вашій картці блокується $1 для перевірки активності картки. Кошти буде автоматично розблоковано протягом 10 днів.