Рейтинги і Нагороди

Рейтинги
Нагороди
Standard Rating

Довгостроковий рейтинг за національною шкалою

uaАА

Короткостроковий кредитний рейтинг

uaK1

Рейтинг депозитів

ua.1

Fitch Ratings

Довгостроковий рейтинг за національною шкалою

AA (ukr)/Stable

Рейтинг стійкості

b

Довгостроковий рейтинг РДЕ в іноземній валюті

B/Positive

Довгостроковий рейтинг РДЕ в національній валюті

B/Positive

Короткостроковий рейтинг РДЕ в іноземній валюті

B

Рейтинг підтримки

4

Рівень підтримки довгострокового РДЕ

B

Moody’s (рейтинги визначаються на основі публічної інформації)

Базова оцінка кредитоспроможності (BCA)

b3

Скоригована базова оцінка кредитоспроможності (Adjusted BCA)

b3

Довгострокові депозити (іноземна валюта)

B3/Stable

Довгострокові депозити (національна валюта)

B3/Stable

Довгострокова оцінка ризику контрагента

B2(cr)

Довгостроковий рейтинг ризику контрагента (іноземна валюта)

B2

Довгостроковий рейтинг ризику контрагента (національна валюта)

B2

Історія міжнародних рейтингів

 • 16 серпня 2021
  Рейтингове агентство Fitch Ratings змінило прогноз за рейтингами п'яти українських банків на «позитивний» зі «стабільного» внаслідок перегляду агентством прогнозу за суверенними рейтингами України відповідно на «позитивний» зі «стабільного». Fitch відзначає, що рейтингове рішення прийнято з урахуванням стійкості макроекономічних показників України до шоку, викликаного коронавірусом, та очікувань відновлення економіки.
  Докладніше див. прес-реліз Fitch
 • 10 грудня 2020
  Рейтингове агентство Moody's Investors Service ("Moody's") підвищило рейтинг ПриватБанку за довгостроковими депозитами в іноземній валюті до B3 з Caa1. Рейтинг ПриватБанку був підвищений у межах рейтингової дії стосовно 18 банків регіону СНД, що мала місце через зміну "країнової стелі" (порогу), що застосовується до юрисдикцій вказаних банків, внаслідок публікації 7 грудня 2020 року оновленої Методології Moody's щодо країнової стелі (Moody's Country Ceilings Methodology). Країнова стеля відображає найвищий рівень рейтингу, який загалом може бути присвоєний фінансово найсильнішим зобов'язанням емітентів, розташованих у цій країні. Рейтинг ПриватБанку за довгостроковими депозитами в іноземній валюті тепер відповідає рейтингу України (поточний B3 стабільний).
  Докладніше див. прес-реліз Moody’s
 • 16 червня 2020
  Міжнародне рейтингове агентство Moody's підвищило рейтинги ПриватБанку, зокрема базову оцінку кредитоспроможності до "b3" з "саа1", рейтинг за депозитами в іноземній валюті до "Caa1" з "Caa2" та рейтинг за депозитами в національній валюті до "B3" з "Caa1". Прогноз за рейтингами по депозитах змінено на "стабільний" з "позитивного". Як говориться в повідомленні Moody's, підвищення рейтингів ПриватБанку обумовлено підвищенням суверенного рейтингу України та відображає високий рівень рентабельності банку, що спирається на стабільні комісійні доходи, низьку залежність банку від ринкового фінансування та дуже високий рівень ліквідних активів.
  Докладніше див. прес-реліз Moody’s
 • 29 квітня 2020
  Рейтингове агентство Fitch Ratings змінило прогноз за рейтингами семи українських банків на «стабільний» з «позитивного» внаслідок перегляду агентством прогнозу за суверенними рейтингами України відповідно на «стабільний» з «позитивного» через очікування негативного впливу від пандемії COVID-19.
  Докладніше див. прес-реліз Fitch
 • 23 грудня 2019
  Fitch підвищив рейтинг життєздатності (VR) ПриватБанку з "b-" до "b". У вересні 2019 року Fitch помістив рейтинги життєздатності VR 4-х українських державних банків в список на перегляд, слідом за переглядом суверенних рейтингів України. Після оцінки банків агентство підтвердило рейтинги на поточному рівні, крім ПриватБанку - він був підвищений до "b".
  Докладніше див. прес-реліз Fitch
 • 27 листопада 2019
  Міжнародне рейтингове агентство Moody's поліпшило прогноз по рейтингах ПриватБанку з «стабільного» на «позитивний». Як говориться в повідомленні Moody's, поліпшення прогнозу рейтингів ПриватБанку обумовлено підвищенням суверенного рейтингу України, стабілізацією банківської системи, а також поліпшенням якості активів і рентабельності ПриватБанку.
  Докладніше див. прес-реліз Moody’s
 • 24 вересня 2019
  Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings повідомило про підвищення довгострокових рейтингів дефолту емітента (РДЕ) ПриватБанку в іноземній і національній валюті на рівні «B» з позитивним прогнозом. Як повідомили в Fitch, рейтинг підтримки (SRF) ПриватБанку також підвищено до рівня відповідно «B», рейтинг життєздатності (VR) підтверджено на рівні «b-» з можливим переглядом на підвищення.
  Докладніше див. прес-реліз Fitch Ratings
 • 27 грудня 2018
  Міжнародне рейтингове агентство Moody's підвищило базову оцінку кредитоспроможності ПриватБанку з caa3 до caa1 слідом за нещодавнім підвищенням рейтингу суверенних зобов’язань України. Агентство також підвищило на одне значення рейтинги банку за депозитами в національній валюті (до Caa1) та іноземній валюті (до Caa2), прогноз за рейтингами змінено з «позитивного» на «стабільний».
  Докладніше див. прес-реліз Moody’s
 • 26 жовтня 2018
  Міжнародне рейтингове агентство FitchRatings підвищило національний довгостроковий рейтинг ПриватБанку до «AA (ukr)» з «АА- (ukr)» та підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) у іноземній та національній валютах на рівні «B-» зі стабільним прогнозом, короткостроковий РДЕ в іноземній валюті на рівні «B» та рейтинг стійкості на рівні «b-».
  Докладніше див. прес-реліз Fitch Ratings
 • 10 квітня 2018
  Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings підтвердило довгостроковий і короткостроковий кредитні рейтинги українського АТ КБ «ПриватБанк» на рівні «CCC+/C» зі стабільним прогнозом.
  Після підтвердження рейтингів S&P їх було відкликано на прохання банку. У ПриватБанку підтвердили завершення співпраці зі S&P у рамках політики банку з оптимізації витрат.
 • 28 грудня 2017
  28 грудня рейтингове агентство Standard Rating підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПриватБанку за національною шкалою на рівні uaAA.
  Також Агентство прийняло рішення про зміну прогнозу за довгостроковим кредитним рейтингом Банку зі стабільного на позитивний.
  Детальніше див. прес-реліз Standard Rating
 • 31 жовтня 2017
  31 жовтня міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг Приватбанку за національною шкалою до рівня «AA-(ukr)». Прогноз по рейтингах банку - “стабільний”.
  Детальніше див. прес-реліз Fitch Ratings
 • 30 серпня 2017
  30 серпня міжнародне рейтингове агентство Moody’s підвищило рейтинги Приватбанку слідом за нещодавнім підвищенням рейтингу України. Прогноз по рейтингах банку - “позитивний”.
  Детальніше див. прес-реліз Moody’s
 • 26 квітня 2017
  26 квітня міжнародне рейтингове агентство S&P підвищіло кредитні рейтинги ПриватБанку до «ССC +/С». Прогноз по рейтингах банку - "стабільний".
  Детальніше див. прес-реліз Standard&Poor’s
 • 30 грудня 2016
  30 грудня 2016 рейтингова агенція Standard Rating присвоїла банку довгостроковий рейтинг за національною шкалою на рівні uaAA.
  Детальніше див. прес-реліз Standard Rating (от 30.12.2016)