Рейтинги і Нагороди

Рейтинги
Нагороди
Standard Rating

Довгостроковий рейтинг за національною шкалою

uaАА

Короткостроковий кредитний рейтинг

uaK1

Рейтинг депозитів

ua.1

Fitch Ratings

Довгостроковий рейтинг за національною шкалою

AA (ukr)/Stable

Рейтинг стійкості

ccc-

Довгостроковий рейтинг РДЕ в іноземній валюті

CCC-

Довгостроковий рейтинг РДЕ в національній валюті

CCC

Короткостроковий рейтинг РДЕ в іноземній валюті

C

Рейтинг підтримки

WD

Рівень підтримки довгострокового РДЕ

WD

Moody’s (рейтинги визначаються на основі публічної інформації)

Базова оцінка кредитоспроможності (BCA)

ca

Скоригована базова оцінка кредитоспроможності (Adjusted BCA)

ca

Довгострокові депозити (іноземна валюта)

Caa3

Довгострокові депозити (національна валюта)

Caa3

Довгострокова оцінка ризику контрагента

Caa3(cr)

Довгостроковий рейтинг ризику контрагента (іноземна валюта)

Caa3

Довгостроковий рейтинг ризику контрагента (національна валюта)

Caa3

Історія міжнародних рейтингів

Рік
Місяць

Квітень 2017

 • 26 квітня 2017
  26 квітня міжнародне рейтингове агентство S&P підвищіло кредитні рейтинги ПриватБанку до «ССC +/С». Прогноз по рейтингах банку - "стабільний".
  Детальніше див. прес-реліз Standard&Poor’s

Серпень 2017

 • 30 серпня 2017
  30 серпня міжнародне рейтингове агентство Moody’s підвищило рейтинги Приватбанку слідом за нещодавнім підвищенням рейтингу України. Прогноз по рейтингах банку - “позитивний”.
  Детальніше див. прес-реліз Moody’s

Жовтень 2017

 • 31 жовтня 2017
  31 жовтня міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг Приватбанку за національною шкалою до рівня «AA-(ukr)». Прогноз по рейтингах банку - “стабільний”.
  Детальніше див. прес-реліз Fitch Ratings

Грудень 2017

 • 28 грудня 2017
  28 грудня рейтингове агентство Standard Rating підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПриватБанку за національною шкалою на рівні uaAA.
  Також Агентство прийняло рішення про зміну прогнозу за довгостроковим кредитним рейтингом Банку зі стабільного на позитивний.
  Детальніше див. прес-реліз Standard Rating

Квітень 2018

 • 10 квітня 2018
  Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings підтвердило довгостроковий і короткостроковий кредитні рейтинги українського АТ КБ «ПриватБанк» на рівні «CCC+/C» зі стабільним прогнозом.
  Після підтвердження рейтингів S&P їх було відкликано на прохання банку. У ПриватБанку підтвердили завершення співпраці зі S&P у рамках політики банку з оптимізації витрат.

Жовтень 2018

 • 26 жовтня 2018
  Міжнародне рейтингове агентство FitchRatings підвищило національний довгостроковий рейтинг ПриватБанку до «AA (ukr)» з «АА- (ukr)» та підтвердило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) у іноземній та національній валютах на рівні «B-» зі стабільним прогнозом, короткостроковий РДЕ в іноземній валюті на рівні «B» та рейтинг стійкості на рівні «b-».
  Докладніше див. прес-реліз Fitch Ratings

Грудень 2018

 • 27 грудня 2018
  Міжнародне рейтингове агентство Moody's підвищило базову оцінку кредитоспроможності ПриватБанку з caa3 до caa1 слідом за нещодавнім підвищенням рейтингу суверенних зобов’язань України. Агентство також підвищило на одне значення рейтинги банку за депозитами в національній валюті (до Caa1) та іноземній валюті (до Caa2), прогноз за рейтингами змінено з «позитивного» на «стабільний».
  Докладніше див. прес-реліз Moody’s

Вересень 2019

 • 24 вересня 2019
  Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings повідомило про підвищення довгострокових рейтингів дефолту емітента (РДЕ) ПриватБанку в іноземній і національній валюті на рівні «B» з позитивним прогнозом. Як повідомили в Fitch, рейтинг підтримки (SRF) ПриватБанку також підвищено до рівня відповідно «B», рейтинг життєздатності (VR) підтверджено на рівні «b-» з можливим переглядом на підвищення.
  Докладніше див. прес-реліз Fitch Ratings

Листопад 2019

 • 27 листопада 2019
  Міжнародне рейтингове агентство Moody's поліпшило прогноз по рейтингах ПриватБанку з «стабільного» на «позитивний». Як говориться в повідомленні Moody's, поліпшення прогнозу рейтингів ПриватБанку обумовлено підвищенням суверенного рейтингу України, стабілізацією банківської системи, а також поліпшенням якості активів і рентабельності ПриватБанку.
  Докладніше див. прес-реліз Moody’s

Грудень 2019

 • 23 грудня 2019
  Fitch підвищив рейтинг життєздатності (VR) ПриватБанку з "b-" до "b". У вересні 2019 року Fitch помістив рейтинги життєздатності VR 4-х українських державних банків в список на перегляд, слідом за переглядом суверенних рейтингів України. Після оцінки банків агентство підтвердило рейтинги на поточному рівні, крім ПриватБанку - він був підвищений до "b".
  Докладніше див. прес-реліз Fitch

Квітень 2020

 • 29 квітня 2020
  Рейтингове агентство Fitch Ratings змінило прогноз за рейтингами семи українських банків на «стабільний» з «позитивного» внаслідок перегляду агентством прогнозу за суверенними рейтингами України відповідно на «стабільний» з «позитивного» через очікування негативного впливу від пандемії COVID-19.
  Докладніше див. прес-реліз Fitch

Червень 2020

 • 16 червня 2020
  Міжнародне рейтингове агентство Moody's підвищило рейтинги ПриватБанку, зокрема базову оцінку кредитоспроможності до "b3" з "саа1", рейтинг за депозитами в іноземній валюті до "Caa1" з "Caa2" та рейтинг за депозитами в національній валюті до "B3" з "Caa1". Прогноз за рейтингами по депозитах змінено на "стабільний" з "позитивного". Як говориться в повідомленні Moody's, підвищення рейтингів ПриватБанку обумовлено підвищенням суверенного рейтингу України та відображає високий рівень рентабельності банку, що спирається на стабільні комісійні доходи, низьку залежність банку від ринкового фінансування та дуже високий рівень ліквідних активів.
  Докладніше див. прес-реліз Moody’s

Грудень 2020

 • 10 грудня 2020
  Рейтингове агентство Moody's Investors Service ("Moody's") підвищило рейтинг ПриватБанку за довгостроковими депозитами в іноземній валюті до B3 з Caa1. Рейтинг ПриватБанку був підвищений у межах рейтингової дії стосовно 18 банків регіону СНД, що мала місце через зміну "країнової стелі" (порогу), що застосовується до юрисдикцій вказаних банків, внаслідок публікації 7 грудня 2020 року оновленої Методології Moody's щодо країнової стелі (Moody's Country Ceilings Methodology). Країнова стеля відображає найвищий рівень рейтингу, який загалом може бути присвоєний фінансово найсильнішим зобов'язанням емітентів, розташованих у цій країні. Рейтинг ПриватБанку за довгостроковими депозитами в іноземній валюті тепер відповідає рейтингу України (поточний B3 стабільний).
  Докладніше див. прес-реліз Moody’s

Серпень 2021

 • 16 серпня 2021
  Рейтингове агентство Fitch Ratings змінило прогноз за рейтингами п'яти українських банків на «позитивний» зі «стабільного» внаслідок перегляду агентством прогнозу за суверенними рейтингами України відповідно на «позитивний» зі «стабільного». Fitch відзначає, що рейтингове рішення прийнято з урахуванням стійкості макроекономічних показників України до шоку, викликаного коронавірусом, та очікувань відновлення економіки.
  Докладніше див. прес-реліз Fitch

Лютий 2022

 • 10 лютого 2022
  Рейтингове агентство Fitch Ratings змінило прогноз за рейтингами п'яти українських банків на «стабільний» з «позитивного» внаслідок перегляду агентством прогнозу за суверенними рейтингами України відповідно на «стабільний» з «позитивного». Fitch відзначає, що рейтингове рішення відображає підвищені ризики зовнішнього фінансування, спричинені посиленням геополітичної напруги у відносинах із Росією.
  Докладніше див. прес-реліз Fitch

Березень 2022

 • 1 березня 2022
  Рейтингове агентство Fitch Ratings змінило довгострокові рейтинги дефолту емітента в іноземній валюті семи українських банків на «CCC-» з «B» внаслідок зниження суверенного рейтингу України відповідно на «CCC-» з «B». Fitch зазначає, що рейтингове рішення відображає військове вторгнення Росії, яке призвело до підвищених ризиків для зовнішніх та державних фінансів, макрофінансової та політичної стабільності України.
  Докладніше див. пресс-релиз Fitch
 • 10 березня 2022
  Рейтингове агентство Moody's змінило довгострокові рейтинги за депозитами в іноземній валюті семи українських банків на «Caa2» з «B3» внаслідок зниження суверенного рейтингу України відповідно на «Caa2» з «B3». Moody's зазначає, що рейтингове рішення відображає військове вторгнення Росії, яке серйозно вплине на економічний стан України та умови діяльності банків.
  Докладніше див. пресс-релиз Moody's

Серпень 2022

 • 22 серпня 2022
  Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) чотирьох державних банків, в т.ч. ПриватБанку, та трьох приватних банків України в іноземній та національній валюті на рівні CCC- та CCC відповідно.
  Також Fitch знизило рейтинг стійкості шести банків до сс, а рейтинг Приватбанку до ссс-, щоб відобразити підвищені суверенні ризики та ризики операційного середовища для кредитоспроможності банків. Зниження рейтингів стійкості стало результатом зниження суверенного рейтингу України до cc через відстрочку виплат за єврооблігаціями. "Вища стійкість ПриватБанка на рівні ссс- показує нашу думку про сильніші буфери покриття збитків, ніж у інших шести банків",– пише Fitch.
  Докладніше див. прес-реліз Fitch Ratings

Лютий 2023

 • 14 лютого 2023
  Рейтингове агентство Moody's змінило рейтинги оцінки кредитоспроможності п'яти українських банків, в т.ч. ПриватБанку, на «Ca» з «Caa3» внаслідок зниження рейтингу незабезпеченого боргу в України відповідно до «Ca» з «Caa3».
  Moody's зазначає, що зниження рейтингів зумовлене наслідками війни з Росією, які, ймовірно, створять довгострокові проблеми для економіки та державних фінансів України.
  Докладніше див. прес-реліз Moody's

Данi вiдсутнi