Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Ваші вклади захищені не тільки фінансовою стабільністю ПриватБанку, але і державою, що передбачила умови повернення заощаджень громадянам у випадку форс-мажорних обставин.

З 08.09.2012 р. максимальна сума відшкодування, включаючи нараховані відсотки за депозитами, для одного вкладника становить 200 000 грн.

Інформація для клієнтів неплатоспроможних банків, які отримують відшкодування від Фонду через ПриватБанк

Зателефонувавши на номер 3700 (безкоштовно з мобільного), Ви можете заздалегідь дізнатися, чи є Ви в списках на отримання компенсації через наш банк. Співробітник банку повідомить Вам, чи є Ви в списку на виплату. Суму до виплати дистанційно ми не повідомляємо.

Отримати відшкодування від Фонду гарантування Ви можете в будь-якому відділенні ПриватБанку по всій Україні. Для отримання компенсації достатньо пред’явити паспорт та ідентифікаційний код.

Зверніть увагу, що більшість відділень ПриватБанку, окрім робочих днів, обслуговують клієнтів і в суботу.

Як це працює

Як це працює

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб – установа, яка від імені держави гарантує повернення вкладів кожному вкладнику у випадку ліквідації банку.

Виплата коштів за всіма депозитами, включаючи нараховані проценти, відбувається в розмірі загальної суми вкладів, але не більше ліміту, що визначається Фондом. Відшкодування вкладів у іноземній валюті відбувається в гривні за офіційним курсом Національного банку України, що діє на дату призначення ліквідації банку.

Контактна інформація Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

04053, м. Київ, вулиця Січових Стрільців, 17

Гаряча лінія Фонду гарантування вкладів фізичних осіб:

  • 0-800-308-108
  • (044) 333-36-55

WEB-сайт Фонду:

Інформаційні брошури Фонду гарантування вкладів та інші матеріали вкладників:

Інформаційні брошури Фонду гарантування вкладів та інші матеріали вкладників: